Komfortna chalupa s TV,Wifi pre 23 osôb!

Ubytovanie u PAULY je situované v okrajovej časti oravskej dedinky Vitanová, v okrese Tvrdošín. O jeho veľmi dobrej polohe svedčí množstvo zaujímavých atrakcií a možností v lete i zime.

A čo všetko zažijete vo Vitanovej a jej okolí? Priamo v obci sú potraviny, reštaurácie, bar, cukráreň, kaderníctvo i kozmetický salón. V Aquaparku Meander Park Oravice (8 km) si zaplávate a zrelaxujete v bazénoch s termálnou vodou, na Oravskej priehrade si užijete rôzne vodné športy, plavbu loďou i rybolov. Na výlet Vám odporúčame vydať sa na Oravský hrad (37 km), do Múzea oravskej dediny v Zuberci (15 km) alebo aj k atrakciám, ktoré ponúka susedné Poľsko/Chocholowskie termy 14km, Zakopane 35km, trhy Jablonka,Nowy Targ/. Vynikajúce možnosti turistiky poskytujú Západné Tatry - Roháče i Chočské vrchy. V zime sú v prevádzke viaceré lyžiarské strediská ako napr. Ski Vitanová - Vrcholinky, Ski centrum Brezovica a Meander Skipark Oravice.

Pozývame Vás stráviť Váš pobyt v ubytovaní s celoročnou prevádzkou, ktoré disponuje celkovou kapacitou 20 až 22 lôžok v šiestich izbách s možnosťou dvoch prísteliek. K dispozícii sú Vám izby v nasledovnom rozložení:
- štyri 3-lôžkové izby, z toho dve s balkónom a jedna bezbariérová,
- dve 4-lôžkové izby s balkónom.

Všetky izby sú vybavené televízorom s káblovým pripojením a manželskými posteľami ako aj samostatnými lôžkami. Pre hostí je pripravená spoločenská miestnosť s televízorom s káblovým pripojením, rádiom a spoločenskými hrami ako napr. šípky, karty, šach a pod. Detičky sa zabavia hrou v detskom kútiku s hračkami.

Vlastné jedlá si pripravíte v dvoch kuchynkách. Väčšia kuchyňa s jedálenským sedením je situovaná na prízemí. Využijete tu plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Druhá kuchynka sa nachádza na najvyššom poschodí, tu máte k dispozícii elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Na objednávku Vám pripravíme aj raňajky. Súčasťou ubytovania sú tiež spoločné štyri kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vaše voľné chvíle strávite posedením na terase alebo v altánku, kde si môžete grilovať a variť kotlíkový guláš. Príjemne sa tu pohojdáte na záhradnej hojdačke a tých najmenších čaká pieskovisko i detská hojdačka. Vo veľkej predchodbe máte dostatočný priestor na úschovu lyží a bicyklov. Parkovanie áut je možné priamo pri objekte. Tešíme sa na Váš pobyt v Ubytovaní u PAULY.