Útulné a príjemné ubytovanie na Orave

Útulné Ubytovanie u pani Danky sa nachádza v Oravskej Porube, v časti Zábrež, v okrese Dolný Kubín, na Orave. Svojou polohou je ideálnym miestom pre absolvovanie výletov do okolia, rôznych športových a kultúrnych podujatí.

Krása okolitej prírody Vás zláka na prechádzky spojené so zberom lesných plodov, hubárčenie, turistiku či cykloturistiku po rôzne náročných trasách. Pre milovníkov histórie odporúčame návštevu unikátneho Oravského hradu týčiaceho sa na skalnom brale, Izby starých materí, Oravskej galérie, Dreveného artikulárneho kostola v Leštinách i stredovekej Dediny Sokoliarov. Po aktívnom dni si skvele oddýchnete a zároveň sa zabavíte v aquaparku AquaRelax Dolný Kubín. Adrenalínoví nadšenci určite radi vyskúšajú splav rieky Orava na raftoch alebo tímovú hru Escape room, kde si overíte svoje inštinkty a tímovú spoluprácu. V zime na Vás čakajú lyžiarske strediská Ski park Kubínska hoľa, Šport Centrum Malá Lúčivná a Ski Park Racibor.

Počas celého roka Vás srdečne privítame u nás, v Ubytovaní u pani Danky s celkovou kapacitou pre 8 osôb. Môžete sa u nás ubytovať v dvoch 4-lôžkových izbách. Každá izba má vlastný vchod a je vybavená manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami, televízorom s káblovým príjmom, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušičom na vlasy, sušiakom na bielizeň a toaletou. V celom objekte je dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Po náročnom dni a v prípade nepriaznivého počasia si s priateľmi či rodinou príjemne posedíte v spoločenskej miestnosti s gaučom, pohovkou a televízorom s káblovým príjem. Zabavíte sa tu tiež hraním spoločenských hier, ping-pongu či biliardu.

V areáli objektu je na terase s vonkajším posedením pre Vás pripravený prenosný gril na prípravu rôznych dobrôt. Na najmenších tu čaká pieskovisko so šmýkačkou. V prípade potreby Vám vieme poskytnúť detskú postieľku a elektrický varič (jednoplatničku). Vaše autá si bezpečne zaparkujete pri objekte na parkovisku (stráženom kamerovým systémom).

Príďte si skvele oddýchnuť k nám do Ubytovania u pani Danky a odídete spokojní s množstvom nezabudnuteľných zážitkov.