Ubytovanie vhodné pre rodinky s deťmi

Ubytovanie u Mindoka je situované v krásnom tichom prostredí obce Vernár, nachádzajúcej sa v obklopení prekrásnej prírody Národného parku Slovenský raj. Celoročne tak ubytovanie predstavuje ideálny východiskový bod pre podnikanie množstva turistických prechádzok a cyklistických túr nádhernou okolitou panenskou prírodou. Na svoje si tu prídu aj všetci milovníci zimných športov, ktorým je k dispozícii neďaleké lyžiarske stredisko Vernár - Studničky.

Celoročne ponúkame našim hosťom príjemné privátne ubytovanie s celkovou kapacitou pre 14 osôb, ktoré je súčasťou rodinného domu. K dispozícii sú Vám u nás dve dvojlôžkové izby, ku ktorým patrí vlastná kúpeľňa s toaletou a príjemná obývacia izba s posedením a televízorom ako aj jeden väčší komfortne vybavený apartmán, prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 9 až 10 osôb. Súčasťou apartmánu sú 4 spálne, tri dvojlôžkové izby a jedna trojlôžková izba s možnosťou využitia jednej prístelky na rozťahovacej pohovke. Nechýba tu ani spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, ktorá je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou a kúpeľňa s toaletou.

Pre príjemný relax v kruhu rodiny a priateľov môžu ubytovaní hostia využívať v spodnej časti ubytovania priestrannú spoločenskú miestnosť s krbom, barom a televízorom ako aj veľkú plne zariadenú kuchyňu, vhodnú k príprave vlastného stravovania. Zrelaxovať sa môžete aj na dvoch terasách s možnosťou vonkajšieho posedenia s krásnym výhľadom na obec Vernár. Pripravený pre Vás je tu rovnako kotlík a gril na prípravu rôznych chutných špecialít. Pre pohodlie hostí je v celom ubytovaní zaistené WiFi pripojenie na internet. Parkovanie Vašich áut je možné na parkovisku, umiestnenom hneď za rodinným domom. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás opäť čoskoro navštívite. Tešíme sa na Vás.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov