Cenovo výhodné ubytovanie v Štiavničke!

Ubytovanie u Maxa je situované v atraktívnom prostredí Liptova, v malebnej obci Štiavnička, nachádzajúcej sa len 2 km od Ružomberka. Na svoje si tu prídu celoročne rodinky s deťmi, páry, menšie skupiny priateľov ale aj kolektívy pracovníkov.

Vychutnať si tu môžete množstvo turistických a cyklistických trás vedúcich krásnou prírodou Nízkych Tatier či Chočských vrchov. Zrelaxovať sa dá v bazénoch blízkeho termálneho kúpaliska GINO Paradise Bešeňová alebo v areáli kúpeľov Lúčky. Priaznivci rybárčenia alebo adrenalínových vodných atrakcií si na svoje prídu na vodnej nádrži Liptovská Mara. Preniesť sa do čias minulých môžete na Havránku alebo v skanzene Vlkolínec. V zimnom období si zalyžujete na upravených svahoch lyžiarskeho strediska Ski & Bike Park Malinô Brdo - Ružomberok, ako aj v neďalekom lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry.

Počas celého roka Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnom rekreačnom domčeku, ktorý je ideálny pre 9 až 11 osôb. Tráviť voľné chvíle môžete v útulnej spoločenskej miestnosti so štýlovým krbom a sedacou súpravou, využiteľnou pre prespanie 2 hostí. K dispozícii je Vám tu aj televízor so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávač a spoločenské hry. Na prípravu chutných pokrmov slúži kuchyňa vybavená plynovým sporákom s rúrou, chladničkou s mraziacim výparníkom, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.

Na poschodí ubytovania sa nachádzajú dve spálne. Oddýchnete si tu v jednej 4-lôžkovej a jednej priestrannej 5-lôžkovej spálni. Obe izby majú vlastné balkóniky a kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. V priestoroch ubytovania je pre hostí zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V upravenej záhrade spoločnej s majiteľom ubytovania si skvelo oddýchnete na vonkajšom posedení, prípadne si pripravíte jedlo na grile. Deti sa vyhrajú s hračkami alebo na trampolíne či šmýkačke. K dispozícii je Vám tu aj menšia miestnosť pre úschovu bicyklov, lyží a iného športového vybavenia. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Veríme, že tu prežijete veľa nezabudnuteľných zážitkov a radi sa k nám čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu!