Samostatné vchody, bez domácich

Ubytovanie u Lenky sa nachádza v tichom prostredí Liptova v malej dedinke Prosiek. V blízkom okolí sa nachádza Aquapark Tatralandia s možnosťou celoročného kúpania a termálne kúpalisko Bešeňová. Pre aktívnejších z Vás je k dispozícii množstvo turistických trás Chočských vrchov či kaňonovitej Kvačianskej doliny, skrz ktorú preteká potok Kvačianka vytvárajúci menšie vodopády. Vašu dovolenku spestrí aj všadeprítomná zachovalá ľudová architektúra, sakrálne pamiatky, či návšteva neďalekého Keltského múzea Havránok.

Ubytovanie poskytujeme v troch nezávislých bytových jednotkách so samostatnými vchodmi, garantujúc súkromie počas celého Vášho pobytu.

Apartmán 1 má dvojlôžkovú spálňu s možnosťou prístelky. K dispozícii je kuchynka (chladnička, dvojplatnička, mikrovlnka a varná kanvica), televízor, rádio s CD prehrávačom.

Apartmán 2 ponúka ubytovanie pre 4 osoby s možnosťou prístelky. K dispozícii je kuchyňa (chladnička, sporák s elektrickou rúrou a varná kanvica) s jedálňou, spálňa, obývacia spálňa s krbom, televízor, rádio s CD prehrávačom, kúpelňa, WC.

Apartmán 3 má dvoj-lôžkovú izbu s možnosťou prístelky a izbu s kuchynkou. K dispozícii je varná kanvica, chladnička, dvojplatnička, televízor a CD prehrávač a kúpeľňa s WC.

Počas celého Vášho pobytu Vám slúži k oddychu a zrelaxovaniu aj veľká záhrada s terasou, hojdačkou, vonkajším posedením s možnosťou grilovania. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi.