Vhodné aj pre robotníkov-na dlhšiu dobu

Ubytovanie u Jarky sa nachádza v obci Výčapy - Opatovce, ktorá je vzdialená 16 km od mesta Nitra a 18 km od mesta Topoľčany. Vďaka výbornej polohe je tak ubytovanie vhodné pre robotníkov, obchodných cestujúcich i hostí, ktorí hľadajú ubytovanie na dlhšiu dobu.

Celoročne sa môžete ubytovať v Ubytovaní u Jarky, ktoré disponuje kapacitou pre 5 osôb. Ubytovanie je situované na poschodí rodinného domu ubytovateľa a pokojne sa do neho dostanete samostatným vchodom.

Po otvorení vchodových dverí Vás pozývame do obývacej izby, kde si oddýchnete pri pozeraní televízora. Jej súčasťou je kuchynský kút s plne vybavenou kuchynskou linkou s elektrickými spotrebičmi a kuchynským riadom a jedálenské sedenie. Pri obývacej izbe sa nachádzajú tri lôžka, z nich jedno je využiteľné ako gauč. Za izbou je situovaná 2-lôžková spálňa s možnosťou uskladnenia oblečenia. Zo spálne vedie východ na balkón, kde si po výlete či náročnom pracovnom dni príjemne oddýchnete. Zabezpečené je taktiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Parkovanie Vašich áut je zaistené pred domom. Pobyt s Vašimi štvornohými miláčikmi je u nás povolený, závisí však od ich počtu a plemena. Vyvenčíte ich prechádzkou okolím, kde sa môžete zastaviť na zmrzlinu alebo sa občerstviť v miestnej reštaurácii. V lete dobre padne bicyklovanie či inline korčuľovanie. Do 20 km od ubytovania sa nachádza Svoradova jaskyňa, Hrad a Kaštieľ v Oponiciach s knižnicou so vzácnymi zbierkami. V zime odporúčame korčuľovanie na štadióne v Nitre - meste plnom rôznych atrakcií a aktivít. Tešíme sa na Vás!