Príjemné ubytovanie na vidieku

Je spoločný dvor s domácimi pre hostí veľkou nevýhodou? Nemusí to tak vôbec byť! Príďte a vyskúšajte si to u nás. Spravte z tejto nevýhody výhodu. Veď blízkosť ľudí, ktorí Vám môžu poskytnúť neoceniteľné informácie o danej lokalite je na nezaplatenie.

Ubytovacie u Hajčov sa nachádza v obci Smrečany, ktorá je vzdialená len 5 km severne od Liptovského Mikuláša v podhorí Západných Tatier a svojou polohou je vhodným východiskovým bodom či už pre turistiku, cykloturistiku alebo skialpinizmus.

Ubytovanie ponúkame v obnovenom storočnom dome vyžarujúcom atmosféru typickú pre domy, ktoré už niečo pamätajú. Nájdete tu jednu 4-posteľovú a dve 2-posteľové izby, pričom všetky 3 izby majú vlastné sociálne zariadenie a televízor. Medzi izbami na poschodí sa nachádza kuchynka, v ktorej okrem rúry na pečenie nájdete všetko potrebné pre prípravu jedál. Zo všetkých týchto miestností, ktoré sú na poschodí, môžete vyjsť na balkón, z ktorého uvidíte časť Nízkych Tatier.

V celom objekte je zdarma Wifi internet. Hoci dvor je spoločný s rodinou majiteľa, poskytuje dostatok priestoru, aby si tu každý našiel miesto pre relax. . Drevený prístrešok v zadnej časti dvora Vám dovolí posedieť si vonku aj v čase menej priaznivého počasia. Dvor taktiež poskytuje priestor pre parkovanie Vašich áut. Naše domáce zvieratá ako pes, mačka, niekoľko sliepok, ovce a koza sa zasa postarajú o likvidáciu biologického odpadu z vašej kuchynky.

Celoročne je minimálny počet ubytovaných hostí - 4 dospelé osoby. Tešíme sa na Vás.