Zážitkové ubytovanie na gazdovskom dvore

Ubytovanie u gazdu sa nachádza na okraji podtatranského historického mestečka Kežmarok v regióne Spiš. Vďaka výbornej polohe ubytovania v blízkosti turistických centier Vysokých Tatier, nádhernej prírody a množstva kultúrno-historických aj prírodných pamiatok spolu s možnosťami dokonalého oddychu, športového vyžitia a zábavy si tu prídu na svoje naozaj všetci. Počas Vášho pobytu si môžete vychutnávať romantické prechádzky uličkami historickým centrom mesta Kežmarok alebo sa pokojne
vybrať do blízkeho okolia a navštíviť známe hrady, kaštieľ, kláštor či iné podobné skvosty. Milovníci adrenalínovejších aktivít si tu istotne nenechajú ujsť možnosť splavovania rieky Dunajec na pltiach alebo jazdenia na obrnenom transportéri v obci Ľubica. V zimnom období sa dospelí aj detičky istotne najviac potešia pravidelnej bohatej snehovej nádielke a možnostiam skvelej sánkovačky aj lyžovačky v špičkovom lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica (vzdialenom len 15 minút cesty autom od ubytovania).

Celoročne Vám ponúkame výnimočné Ubytovanie u gazdu, v novom záhradnom domčeku so samostatným vchodom a celkovou kapacitou 8 lôžok (vrátane prísteliek). Vstupná chodba domčeka je od obytnej časti oddelená dverami. Na prízemí objektu sa nachádza útulná spoločenská miestnosť s televízorom, rádiom, spoločenskými hrami a rozťahovacou pohovkou (využiteľnou ako prístelka pre 2 osoby), ktorá je prepojená s plne zariadenou kuchyňou s tradičným dreveným jedálenským posedením pre všetkých hostí. Na prípravu chutných domácich jedál a občerstvenia tu môžete využívať pripravený kuchynský riad, elektrický varič (dvojplatničku), mikrovlnnú rúru, chladničku, hriankovač aj rýchlovarnú kanvicu. V tejto časti domu je Vám k dispozícii taktiež jedna kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na poschodí ubytovania môžete príjemne oddychovať v dvoch drevom voňajúcich spálňach, jednej 1-lôžkovej a jednej 5-lôžkovej s manželskou posteľou a tromi samostatnými lôžkami. Súčasťou poschodia je aj samostatná toaleta s umývadlom.

Vo veľmi pekne upravenej a oplotenej záhradnej časti ubytovania je pre Vaše detičky prichystaná trampolína, pieskovisko s množstvom hračiek, detský drevený domček so šmýkačkou a nafukovací bazénik, kde sa môžu dosýta šantiť po celý deň. Nakoľko sa s láskou venujeme chovu domácich zvieratiek, majú u nás detičky aj dospelí výnimočnú príležitosť spoznávať dennú starostlivosť o kozičky, ovečky, zajačikov, sliepky, morky či húsky a taktiež navyše možnosť vyskúšať si napríklad dojenie kôz, vidieť spracovanie mlieka alebo sa priamo zúčastniť na výrobe syrov. Príjemný čas v kruhu rodiny a priateľov si môžete taktiež vychutnávať v drevenom altánku s posedením, na záhradnej hojdačke, pri grilovaní obľúbených dobrôt alebo pri varení gulášu na pripravenom ohnisku s nachystaným drevom. K dispozícií sú Vám tu palice na opekanie, mriežka na grilovanie a kotlík. Pohodlné a bezpečné parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore ubytovania.

Ak túžite po výnimočnej dovolenke plnej zážitkov, vitajte a smelo vstúpte! Tešíme sa na Vás!