Príjemné ubytovanie za výhodné ceny!

Ubytovanie U Ferka sa nachádza v atraktívnej severnej časti Oravy, v príjemnom pokojnom prostredí dedinky Vitanová, ktorá už v svojom názve skrýva privítanie hostí. Vďaka výbornej polohe obce, ktorá predstavuje vstupnú bránu do rekreačnej oblasti Oravice, si tu na svoje prídu celoročne všetci milovníci aktívneho oddychu aj skvelého relaxu.

V zimnom období si vychutnáte výbornú lyžovačku na miestnych upravených zjazdovkách strediska Ski Vitanová alebo v mnohých okolitých lyžiarskych centrách v Západných Tatrách (Meander Ski Park Oravice, Zverovka - Spálená dolina, Ski centrum Strachan a Strednica - Zuberec), či v Poľsku (Witow, Zakopane). Na svoje si tu prídu aj milovníci zimných prechádzok na bežkách alebo priaznivci skialpinizmu a skalného lezenia. Po aktívnom dni môžete zregenerovať svoje sily v termálnych bazénoch blízkeho termálneho kúpaliska a aquaparku Meander Thermal Park Oravice (7 km).

Letné obdobie ponúka hosťom bohaté možnosti cyklistiky, ľahšej turistiky v krásnych dolinách - Juráňová, Prosiecka, Kvačianska... alebo náročnejšej turistiky v Roháčoch, či v okolí Babej hory. V letných horúčavách sa dá výborne schladiť a zároveň využiť vodné športy na Oravskej priehrade (25 km). Vidieť sa rozhodne oplatí aj poľské turistické centrum Zakopane, ktoré je vzdialené 25 km od ubytovania.

Počas celého roka ponúkame hosťom príjemné ubytovanie v dvojpodlažnom apartmáne, ktorý disponuje celkovou kapacitou pre 6 až 8 hostí. Keďže apartmán je súčasťou samostatného domčeka s vlastným vchodom (spojeného s rodinným domom), počas celého Vášho pobytu tu máte garantované maximálne súkromie a pokoj. Ubytovanie je tak veľmi vhodné pre jednu väčšiu skupinu priateľov a známych, či dve spriatelené - navzájom sa poznajúce rodinky s deťmi.

Prízemie apartmánu je tvorené väčšou spoločenskou miestnosťou s televízorom, rádiom s CD prehrávačom, spoločenskými hrami a pohodlným gaučovým posedením, využiteľným pre prespanie dvoch osôb. Spoločenská miestnosť je zároveň prepojená s plne vybavenou kuchynskou časťou, v ktorej môžete na prípravu vlastných jedál využívať plynový sporák s elektrickou rúrou, chladničku s mrazničkou, rýchlovarnú kanvicu a všetok potrebný riad. Na poschodí apartmánu sú Vám k dispozícii dve útulné 3-lôžkové spálne. Pre zaistenie komfortu hostí je poschodie ako aj prízemie apartmánu dovybavené vždy jednou menšou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Využívať tu môžete aj bezplatné WiFi pripojenie na internet. Apartmán disponuje taktiež väčším vchodom, kde sa dajú sušiť premočené veci. Počas Vášho pobytu si priamo v objekte môžete po objednaní dopriať aj klasickú liečivú alebo športovú masáž. Svoj voľný čas môžete tráviť aj na veľkom dvore s vonkajším posedením, hojdačkou a trampolínou pre deti. V prípade záujmu Vám radi zapožičiame aj našich 6 bicyklov. Parkovanie je zaistené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vás.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá