Lacné ubytovanie neďaleko Partizánskeho!

Ponúkame Vám cenovo výhodné Ubytovanie u dvoch bratov nachádzajúce sa v obci Nadlice, okres Partizánske. Blízko to máte aj do Topoľčian a Bánoviec nad Bebravou.

Ubytovanie disponuje celoročne kapacitou 8 lôžok v dvoch štúdiách. Na výber máte:
- jedno 3-lôžkové štúdio,
- jedno 5-lôžkové štúdio.

Obidve štúdiá sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, stolom so stoličkami a kuchynským kútom. Tu je pre Vás pripravená mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou. Súčasťou každého štúdia je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a vo väčšom štúdiu aj s práčkou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

Na pozemku pri ubytovaní využijete zastrešenú terasu s posedením, pre deti je tu trampolína a detský domček. V rovnakom objekte so samostatným vchodom sa nachádza pohostinstvo, kde sa môžete občerstviť dobrým nápojom. Pokiaľ budete potrebovať odložiť Vaše bicykle a iné športové potreby, máme k dispozícii aj priestor na ich úschovu. Autá zaparkujete priamo pri ubytovaní.

Ak budete mať dostatok voľného času v okolí sú rôzne možnosti napr. kúpalisko v Malých Bieliciach, Partizánskom, Topoľčanoch, Westernclub v Topoľčanoch a Ranč Y v Solčanoch. Výlet si môžete spraviť aj k Topoľčianskemu a Čiernemu hradu či hradom Uhrovec a Skýcov. V lete sa ochladíte na vodnej nádrži Duchonka.

Pokiaľ si hľadáte ubytovanie ako skupina robotníkov, dochádzate za prácou alebo potrebujete ubytovanie na poslednú chvíľu, radi Vás u nás privítame. Radi sa dohodneme na Vašom pobyte.