Výhodné ubytovanie - Tešíme sa na Vás!

Ubytovanie u Danky sa nachádza v predhorí Štiavnických vrchov, v malebnom historickom meste Banská Štiavnica, priamo pod Kalváriou.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v rodinnom dome s vlastným vchodom. K dispozícii je Vám dvoj, troj a štvorlôžková izba. Všetky izby sú orientované do záhrady. V pekne upravenej záhrade si môžete posedieť a zrelaxovať na záhradnom posedení.

Dvojlôžková a trojlôžková izba má spoločnú kúpeľňu a spoločnú kuchynku (plynový dvojvarič, varná kanvica, chladnička, potrebné riady) na chodbe. Štvorlôžková izba je vhodná pre rodinky i turistov. Priamo v izbe je malá kuchynka s drezom, linkou a kanvicou. Kúpeľňa prislúchajúca k tejto izbe je situovaná hneď vedľa.

Okolie ubytovania je ideálne na turistiku, cyloturistiku, kúpanie sa v Štiavnických jazerách - tajchoch, návštevu historických a kultúrnych pamiatok, múzeí a termálnych kúpalísk vo Vyhniach a Sklených Tepliciach. V zime si môžete zalyžovať v lyžiarskom stredisku Salamandra. Za návštevu stojí aj neďaleké mestečko Kremnica.