Ubytovanie s altánkom a krbom

Ubytovanie u Anny sa nachádza na okraji obce Štrba vo Vysokých Tatrách, okres Poprad. Ubytovanie je ideálne pre rodinky a ľudí, ktorí majú radi pokoj a kľud.

Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch častiach rodinného domu na poschodí a v podkroví s maximálnou kapacitou 19 lôžok.

Podkrovie tvori trojlôžková a štvorlôžková spálňa, spoločenská miestnosť s televízorom, satelitom a rozkladacím gaučom (2 lôžka). Samozrejmosťou je kompletne vybavená kuchyňa (plynový sporák, rúra na pečenie, mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica) s jedálenským stolom, kúpeľňa s vaňou a toaleta.

Poschodie má tri samostatné izby (dvojlôžkovú a dve trojlôžkové), spoločenskú miestnosť s televízorom, satelitom, rozkladacím gaučom (2 lôžka) a kompletne zariadenou kuchyňou (plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica) a jedálenský stôl. Samozrejmosťou je kúpeľňa s vaňou, umývadlom, práčkou a toaletou.

V celom objekte je WiFi pripojenie na internet. Lyže a bicykle si môžete odložiť v technickej miestnosti. Parkovanie máte zabezpečené pri objekte. V záhrade Vás poteší altánok s posedením, grilom a ohniskom.

V lete si môžete vyraziť na túru, prechádzky, či hubačku. V zime u nás zažijete výbornú lyžovačku (Štrbské pleso, Tatranská Štrba, Lopušná dolina). Navštíviť môžete AquaCity Poprad, Vrbov a Spišský hrad.