Komfortné ubytovanie sa výbornú cenu

Neďaleko mesta Šaľa, v obci Trnovec nad Váhom, sa nachádza útulná ubytovňa Ubytovanie Trnovec nad Váhom. Ak hľadáte pohodlné ubytovanie pre partie robotníkov alebo po aktívne strávenom dovolenkovom dni, naše zariadenie je pre Vás ideálnou voľbou.

Návštevníci sa vydajú spoznávať kultúrne pamiatky, ako je renesančný kaštieľ v Šali a Dom ľudovej dediny. Športovci prevetrajú svoje bicykle alebo využijú možnosť zajazdiť si na koni v jednom z mnohých rančov v okolí. Počas horúcich letných mesiacov sa osviežite na neďalekej Vodnej nádrži Kráľová alebo v bazénoch kúpalísk Thermal Kesov, Termálne kúpalisko Horné Saliby či Termál Centrum Galandia.

Počas celého roka Vám poskytneme ubytovanie s celkovou kapacitou pre 18 osôb. Na prízemí si príjemne oddýchnete v dvoch 2-lôžkových alebo dvoch 3-lôžkových izbách. Všetky lôžka v nich sú samostatné. V kuchyni, spoločnej pre izby na prízemí, nájdete všetko potrebné k príprave vlastných pokrmov, vrátane elektrického sporáka, elektrickej rúry, rýchlovarnej kanvice, mikrovlnnej rúry a chladničky s mrazničkou. Samozrejmosťou je kúpeľňa s dvomi sprchovacími kútmi a tri samostatné toalety, ktoré sú tiež zdieľané.

Na prvom poschodí sú pre Vás pripravené dve 3-lôžkové izby a jedna 2-lôžková izba. Aj tu sú izby vybavené samostatnými lôžkami. Z jednej z 3-lôžkových izieb máte prístup na priestranný balkón. K dispozícii Vám je prakticky vybavená kuchyňa s elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. Na tomto poschodí nájdete aj kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V prípade záujmu Vám radi Vašu izbu dovybavíme televízorom. V letných mesiacoch si na čerstvom vzduchu spríjemníte svoj pobyt posedením v areáli ubytovne. Svoje autá si zaparkujete priamo pri objekte. Radi Vás privítame v Ubytovaní Trnovec nad Váhom, ktoré Vám poskytne priestor pre komfortnú a pokojnú pracovnú cestu alebo dovolenku. Tešíme sa na Vás!