Lacné ubytovanie s plným komfortom

Komfortné Ubytovanie TOMÁŠ sa nachádza v meste Košice, v blízkosti historického centra mesta. Ubytovanie je ideálne pre jednotlivcov, páry, pracujúcich, športovcov i rodiny.

Spoznáte pamiatky na Hlavnej ulici, ako napr. Dóm svätej Alžbety, Štátne divadlo, Spievajúcu fontánu či Kaplnku sv. Michala. S deťmi navštívite ZOO s množstvom exotických zvieratiek. V lete si zaplávate na miestnom letnom kúpalisku alebo na kúpalisku Triton. V zimných mesiacoch si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Jahodná a Kavečany. Pár minút chôdze od ubytovania sú vzdialené obchody, reštaurácie, poskytovatelia služieb a zastávky mestskej hromadnej dopravy.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou pre 17 osôb. Na prízemí je pre Vás pripravená spoločenská miestnosť, plne vybavená kuchyňa a jedáleň. Oddýchnete si tu v 1-lôžkovej izbe s prístelkou pre jednu osobu, 2-lôžkovej izbe s prístelkou pre jednu osobu alebo v 3-lôžkovej izbe. Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou a samostatná toaleta.

Poschodie objektu tvorí spoločenská miestnosť, kuchyňa a jedáleň. Vybrať si tu môžete medzi 2-lôžkovou izbou, 2-lôžkovou izbou s možnosťou prístelky pre jednu osobu a 3-lôžkovou izbou s prístelkou pre jednu osobu. Na tomto poschodí nájdete aj kúpeľňu s toaletou a samostatnú toaletu.

V oplotenej záhrade pri objekte si posedíte na terase či v altánku. Svoje bicykle si odložíte v priestore, ktorý je na to určený. Cena zahŕňa využívanie televízora so satelitným príjmom a WiFi pripojenie na internet v celom objekte. Svoje autá zaparkujete priamo pri objekte, v prípade väčšieho počtu áut je možné parkovať vo vzdialenosti do 40 m od ubytovania.

Rezervácia ubytovania je možná u správcu prostredníctvom telefónu, cez Messenger, Viber, SMS správy a prostredníctvom e-mailu.