Úžasný pokoj, zaručené súkromie

Ubytovanie Števuliak Anastázia je situované v príjemnom prostredí centra malebnej obce Vitanová, nachádzajúcej sa v prekrásnom prostredí Oravy. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom skvelé podmienky na relax v každom ročnom období. Oddýchnuť si môžete v blízkych termálnych bazénoch kúpaliska a moderného aquaparku Meander Thermal Park Oravice, pri návšteve kultúrnych a historických pamiatok Oravy alebo pri podnikaní rôznych turistických výletov krásnou okolitou prírodou. V zimnom období si tu všetci milovníci lyžovania môžu vychutnávať vynikajúcu lyžovačku na miestnych lyžiarskych svahoch vo vzdialenosti len 300 metrov a 1 km od ubytovania. K dispozícii sú Vám taktiež služby neďalekých lyžiarskych stredísk v Zuberci (Milotín, Janovky) a Zverovke - Spálenej doline.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie, umiestnené na samostatnom poschodí rodinného domu (s vlastným vchodom). Celková kapacita ubytovania predstavuje 10 osôb. K dispozícii pre Vás máme pripravené 4 dvojlôžkové izby, z ktorých dve sú vybavené možnosťou využitia jednej prístelky. Samozrejmosťou každej izby je televízor, chladnička a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Dve z izieb disponujú vlastnou kúpeľňou s toaletou, pričom ďalšie dve zdieľajú spoločnú kúpeľňu s toaletou. Na prípravu vlastného stravovania poslúži všetkým ubytovaným hosťom kompletne zariadená kuchyňa, vybavená plynovým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, mrazničkou a rýchlovarnou kanvicou. Kuchyňa je súčasne prepojená s príjemnou spoločenskou časťou s možnosťou posedenia, televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami a CD prehrávačom.

Príjemný oddych a relax si môžu hostia vychutnávať v pekne upravenej záhradnej časti ubytovania s rybníkom a terasou s úžasným výhľadom na panorámu Západných Tatier. K dispozícii je Vám tu aj altánok so záhradným grilom, lehátka a ohnisko s posedením. Vaše ratolesti môžete nechať vyšantiť na hojdačkách, v pieskovisku či detskom bazéne. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní.