Príjemné ubytovanie v pokojnom prostredí

Ubytovanie Slniečko je situované v príjemnom pokojnom prostredí kúpeľnej obce Podhájska, v blízkosti len 10 minút pešou chôdzou od obľúbeného areálu termálneho kúpaliska Podhájska. Okrem príjemného oddychu v bazénoch kúpaliska ako aj jeho novovybudovaného wellness centra Aquamarin si Váš pobyt môžete spríjemniť taktiež príjemnými prechádzkami a cyklistickými túrami blízkym okolím. Na svoje si tu prídu aj milovníci rybárčenia, ktorí môžu využívať blízky obecný rybník. Samotné Ubytovanie Slniečko sa nachádza na spoločnom rozľahlom pozemku s majiteľmi ubytovania, kde je Vám k dispozícii aj reštaurácia s barom s ponukou chutných jedál a nápojov.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome, ktorý disponuje celkovou kapacitou pre 17 až 19 osôb. V dome je Vám k dispozícii spolu 7 izieb, z toho päť 2-lôžkových izieb, jedna 3-lôžková izba a väčšia pohodlná dvoj-izba s kapacitou 4 lôžok. Vítané sú u nás tak páry a rodinky s deťmi, ako aj väčšie skupiny priateľov, ktoré si môžu rezervovať pre seba celý dom, čím budú mať počas pobytu garantované maximálne súkromie a pokoj.

Na prízemí domu je umiestnená 4-lôžková dvoj-izba (s bezbariérovým prístupom), ktorá je tvorená 3-lôžkovou izbou s plne vybavenou kuchynskou časťou s možnosťou prípravy vlastného stravovania, ako aj obývacou miestnosťou s pohodlným gaučovým posedením, televízorom, rádiom s CD prehrávačom a jednou válendou. Súčasťou prízemia ubytovania je rovnako kúpeľňa s vaňou a dvomi sprchovacími kútmi, samostatná toaleta a spoločná kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou. Na poschodí domu sa nachádza zvyšných päť 2-lôžkových izieb a jedna 3-lôžková izba, pričom v jednej 2-lôžkovej a jednej 3-lôžkovej izbe je možné po dohode využiť jednu prístelku. Vo výbave všetkých týchto izieb môžete okrem štandardného nábytku využívať aj šálky, poháre a rýchlovarné kanvice s možnosťou prípravy chutnej kávy a čaju. Pri izbách sú hosťom k dispozícii taktiež ďalšie dve samostatné toalety. V dome je na vymedzených priestoroch zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou oploteného areálu ubytovania je pekne upravená záhradná časť s altánkom s posedením, záhradným krbom a zabudovanou kuchynskou linkou s chladničkou a zaisteným prívodom vody. Pripravený je tu pre Vás aj kotlík, prenosný gril či vonkajšie ohnisko s možnosťou opekania chutných špecialít.

Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a pri ďalšej Vašej návšteve nášho krásneho kraja nás opäť radi navštívite. Tešíme sa na Vás.