Príjemné ubytovanie za výhodné ceny!

Ubytovanie Silvia je situované v príjemnom pokojnom prostredí malebnej podhorskej obce Vitanová, nachádzajúcej sa v obklopení nádhernej prírody Oravy a Skorušinských vrchov. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti turistických prechádzok, cyklistických túr ako i rekreácie v blízkych bazénoch termálneho kúpaliska a moderného aquaparku Meander Thermal Park Oravice (7 km). Spríjemniť Váš pobyt si môžete rovnako hubárčením, jazdou na koni, ochutnávkou tradičných oravských špecialít v miestnych salašoch, návštevou historických pamiatok Oravy alebo skvelou lyžovačkou v okolitých lyžiarskych strediskách vo Vitanovej, Oraviciach a Zuberci.

Celoročne Vám ponúkame príjemné cenovo veľmi výhodné ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome s celkovou kapacitou pre 17 osôb, ktorý je vďaka svojmu výbornému dispozičnému riešeniu vhodný pre ubytovanie nie len väčších skupín návštevníkov, ale aj jednotlivých párov a rodiniek s deťmi. Celý objekt je rozdelený na viacero časti s vlastnými vchodmi.

K dispozícii je Vám tu samostatný apartmán, vhodný pre ubytovanie 4 osôb, ktorého súčasťou je okrem spálňovej časti taktiež plne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť s posedením a televízorom ako i vlastná kúpeľňa s toaletou. V susedstve apartmánu je umiestnená jedna štvorlôžková a jedna dvojlôžková izba vybavená televízorom, kúpeľňou s toaletou a kuchynkou s kompletným kuchynským príslušenstvom s riadmi, elektrickou dvojplatničkou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Obe izby rovnako ako aj apartmán disponujú vlastným samostatným vchodom, čo garantuje ubytovaným hosťom maximálne súkromie a pokoj.

V ďalšej ubytovacej časti so spoločným vchodom sú pre Vás pripravené dve komfortné izby s kapacitou pre 3 a 4 osoby. V oboch izbách je samozrejmosťou vlastná kúpeľňa s toaletou, televízor a kuchynská časť vybavená navyše elektrickou rúrou a mikrovlnnou rúrou.

Pre príjemný relax a odpočinok všetkých ubytovaných hostí je v suteréne ubytovania umiestnená veľká spoločenská miestnosť s pohodlným posedením a televízorom so satelitným príjmom. Príjemne posedieť si môžu hostia taktiež v záhradnej časti ubytovania s veľkým altánkom, záhradným krbom a grilom. Pre Vaše ratolesti je tu pripravené detské ihrisko s možnosťou hrania rôznych loptových hier ako i detské pieskovisko a hojdačka. V prípade záujmu hosťom radi zabezpečíme možnosť stravovania vo forme raňajok alebo polpenzie. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.