Príjemné ubytovanie za výhodné ceny!

Ubytovanie Silvia je situované v príjemnom pokojnom prostredí malebnej podhorskej obce Vitanová, nachádzajúcej sa v obklopení nádhernej prírody Oravy a Skorušinských vrchov. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti turistických prechádzok, cyklistických túr ako i rekreácie v blízkych bazénoch termálneho kúpaliska a moderného aquaparku Meander Thermal Park Oravice (7 km). Spríjemniť Váš pobyt si môžete rovnako hubárčením, jazdou na koni, ochutnávkou tradičných oravských špecialít v miestnych salašoch, návštevou historických pamiatok Oravy alebo skvelou lyžovačkou v okolitých lyžiarskych strediskách vo Vitanovej, Oraviciach a Zuberci.

Celoročne Vám ponúkame príjemné cenovo veľmi výhodné ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome s celkovou kapacitou pre 17 osôb, ktorý je vďaka svojmu výbornému dispozičnému riešeniu vhodný pre ubytovanie nie len väčších skupín návštevníkov, ale aj jednotlivých párov a rodiniek s deťmi. Celý objekt je rozdelený na viacero časti s vlastnými vchodmi.

K dispozícii je Vám tu samostatný apartmán, vhodný pre ubytovanie 4 osôb, ktorého súčasťou je okrem spálňovej časti taktiež plne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť s posedením a televízorom ako i vlastná kúpeľňa s toaletou. V susedstve apartmánu je umiestnená jedna štvorlôžková a jedna dvojlôžková izba vybavená televízorom, kúpeľňou s toaletou a kuchynkou s kompletným kuchynským príslušenstvom s riadmi, elektrickou dvojplatničkou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Obe izby rovnako ako aj apartmán disponujú vlastným samostatným vchodom, čo garantuje ubytovaným hosťom maximálne súkromie a pokoj.

V ďalšej ubytovacej časti so spoločným vchodom sú pre Vás pripravené dve komfortné izby s kapacitou pre 3 a 4 osoby. V oboch izbách je samozrejmosťou vlastná kúpeľňa s toaletou, televízor a kuchynská časť vybavená navyše elektrickou rúrou a mikrovlnnou rúrou.

Pre príjemný relax a odpočinok všetkých ubytovaných hostí je v suteréne ubytovania umiestnená veľká spoločenská miestnosť s pohodlným posedením a televízorom so satelitným príjmom. Príjemne posedieť si môžu hostia taktiež v záhradnej časti ubytovania s veľkým altánkom, záhradným krbom a grilom. Pre Vaše ratolesti je tu pripravené detské ihrisko s možnosťou hrania rôznych loptových hier ako i detské pieskovisko a hojdačka. V prípade záujmu hosťom radi zabezpečíme možnosť stravovania vo forme raňajok alebo polpenzie. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

Prosím, ohľadom rezervácií nás kontaktujte predovšetkým telefonicky alebo cez SMS. Kontakt na nás získate po vyplnení formulára.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty