Príjemné ubytovanie v tichom prostredí!

Ubytovanie Šifra 276 sa nachádza v rázovitej podtatranskej obci Nová Lesná, ktorá je výborným východiskovým bodom pre turistiku, cyklistiku či romantické prechádzky krásnym okolím. Tešíme sa na rodinky s deťmi, skupinky priateľov, známych, seniorov a všetkých, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku v krásnom prostredí Vysokých Tatier.

Okolie obce poskytuje celoročne pestrú ponuku voľnočasových aktivít. Ak sa vyberiete na turistiku, odmenou Vám budú prekrásne výhľady a cestou si s Vašimi ratolesťami nazbierate chutné maliny, lesné jahody či iné dary lesa. Pre odvážnejších je tu možnosť vysokohorskej turistiky a cyklistiky a milovníkom adrenalínu odporúčame vyskúšať splav Dunajca na drevených pltiach. Po dni plnom pohybu Vám určite výborne padne relax v bazénoch blízkeho aquaparku AquaFun vo Veľkej Lomnici či AquaCity v Poprade. V zime sa poriadne oblečte, pretože tunajšie zimy sú naozaj tuhé a bohaté na prírodný sneh. Výborne si zalyžujete v blízkych lyžiarskych strediskách - Greguška Ski Pod Lesom, Ski Jakubkova Lúka či v stredisku Tatranská Lomnica.

Ubytovanie Šifra poskytuje celoročne príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 12 osôb. K dispozícii sú Vám tu nasledovné možnosti ubytovania:

- ubytovanie so samostatným vchodom v 2x 2-lôžkovej izbe (s manželskou posteľou), kuchyňou s televízorom a kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou,
- ubytovanie so samostatným vchodom v 1x 3-lôžkovej izbe (s manželským a samostatným lôžkom) a kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou,
- ubytovanie v 2x 2-lôžkovej izbe (jedna s manželskou posteľou, druhá s dvomi samostatnými lôžkami), kuchyňou s televízorom (ktorú môžu využívať aj hostia z 3-lôžkovej izby) a kúpeľňou so sprchovým kútom a samostatnou toaletou.

Po dohode Vám radi poskytneme prístelku (rozkladacie kreslo) do ktorejkoľvek spálne. Na prípravu chutnej domácej stravy hostia využijú plne vybavené kuchyne s keramickou varnou doskou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celého ubytovania.

Príjemné chvíle rodinnej pohody prežijete aj pri grilovačke či opekačke alebo si uvaríte pravý kotlíkový guláš. Vaše ratolesti sa medzitým vybehajú na krásne zelenej záhrade. Krásny výhľad si vychutnáte aj pri rannej kávičke v altánku. Ak k nám zavítate s Vašou športovou výbavou, starostlivo ju uschováme v miestnosti na to určenej. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Prežite svoju letnú či zimnú dovolenku u nás, rezervujte si svoj pobyt už dnes, pretože leto je v plnom prúde. Tešíme sa na Vás!