Príjemné ubytovanie s možnosťou biliardu

Ubytovanie Senec sa nachádza priamo v meste Senec, neďaleko Seneckých jazier. Svojou výhodnou polohou je ubytovanie vhodné pre rodinky s deťmi a skupinky priateľov i známych. Radi poskytneme aj dlhodobejšie ubytovanie pre pracujúcich robotníkov či obchodných cestujúcich.

Ak k nám zavítate na dovolenku, tak Vám ručíme, že v Senci sa nudiť nebudete. Milovníci vodných športov si tu zaručene prídu na svoje. Plávanie, člnkovanie a rybárčenie je v tejto lokalite veľmi populárne. Vaše ratolesti určite poteší aj návšteva kúpaliska Aquatermal Senec, kde na nich čaká bohatý program na celý deň. Letné večery strávite príjemne aj v mnohých útulných kaviarničkách s terasami. Na výlet sa môžete vybrať aj do krásnej Viedne, ktorá tiež nie je od ubytovania ďaleko (cca hodinu cesty autom).

Ubytovanie Senec poskytuje celoročne (s výnimkou Vianoc a Silvestra) útulné ubytovanie na prvom poschodí rodinného domu s maximálnou kapacitou pre 9 osôb.

Pripravené sú tu pre Vás tri izby, jedna 5-lôžková a dve 2-lôžkové izby. Vo výbave každej izby nájdete samostatné lôžka a televízor. Na prípravu vlastnej chutnej stravy Vám poslúži plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v ubytovaní samozrejmosťou ako aj zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemné chvíľky s rodinkou a priateľmi si vychutnáte aj v oplotenej záhrade, kde sa Vaše ratolesti môžu bezpečne hrať na pieskovisku a šmýkačke. Vy si medzitým posedíte v altánku, zahráte si biliard, šípky alebo zacvičíte na našich posilňovacích prístrojoch. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri ubytovaní.

Tešíme sa na Vašu skorú návštevu a veríme, že u nás strávite nezabudnuteľnú dovolenku!