Len 300 metrov od termálneho kúpaliska

Ubytovanie Schalek Vám ponúka ubytovanie v 3 izbovom, kompletne vybavenom byte, v kúpeľnej obci Veľký Meder, na južnom Slovensku. Byt sa nachádza v tichom prostredí na pokraji lesoparku pri Matiášovom dube, len 300 metrov od termálneho kúpaliska.

Ubytovanie je situované v bytovke na 2. poschodí bez výťahu. Celková kapacita je 6 lôžok (dvojlôžkové izby) + 2 prístelky. Každá izba má televízor. K bytu patrí priestranný balkón a garáž. Na prípravu vlastnej stravy Vám poslúži kompletne zariadená kuchyňa (mikrovlnka, sporák, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica). Samozrejmosťou je kúpeľňa a WC.

K dispozícii máte aj trávnatú záhradu s altánkom a vonkajším posedením s možnosťou relaxu, opekania a grilovania na plynovom grile. Využívať môžete aj možnosť parkovania pri objekte - v garáži pre 2 autá. V prípade potreby je v blízkosti poliklinika a lekáreň (len 300 metrov). Možnosť zapožičania kúpeľných hodiniek umožňujúcich voľný odchod a príchod späť na kúpalisko.

Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj vyhliadkovou plavbou po ramennej sústave Dunaja (cena dohodou). Tešíme sa na Vašu návštevu.