V pokojnom prostredí blízko lesa

Ubytovanie v súkromí Retour sa nachádza v tichom prostredí na okraji obce Nová Lesná v blízkosti lesa. Výborná poloha ubytovania len 4,5 km od Starého Smokovca, 8 km od Tatranskej Lomnice a Popradu, zaručuje našim hosťom dostatok turistickým možností s ideálnym prístupom na vysokohorské túry, návštevy kultúrnych a historických pamiatok či návštevu termálneho kúpaliska AquaCity Poprad. V zimnom období si u nás na svoje prídu lyžiari, ktorí majú na výber lyžiarske strediská v Starom Smokovci, Tatranskej Lomnici alebo v Štrbskom Plese.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v štyroch útulne zariadených izbách s celkovou kapacitou 12 osôb, umiestnených na prízemí rodinného domu a jednom komfortnom podkrovnom apartmáne s možnosťou ubytovania 4 osôb.

Hostia ubytovaní na prízemí si majú možnosť vybrať z dvoch dvojlôžkových izieb (jedna izba disponuje možnosťou prístelky), jednej trojlôžkovej a jednej štvorlôžkovej izby. Všetci hostia si môžu príjemne posedieť v spoločenskej miestnosti s televízorom a taktiež využívať kompletne zariadenú kuchyňu na prípravu chutnej domácej stravy. Sociálne zariadenia sú v tejto časti ubytovania spoločné, k dispozícii sú tu dve kúpeľne a tri toalety.

Pre náročnejších hostí máme pripravený samostatný apartmán s dvomi dvojlôžkovými spálňami, spoločenskou miestnosťou s televízorom a plne vybavenou kuchynkou s jedálenskou časťou. Samozrejmosťou apartmánu je vlastná kúpeľňa a samostatná toaleta.

Vo dvore ubytovania si majú hostia možnosť príjemne posedieť na terase s vonkajším posedením. Parkovanie je zabezpečené na uzavretom, oplotenom a uzamknutom parkovisku.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov