Výhodná cena a komfortné ubytovanie

Komfortné Ubytovanie Rajčany nesie názov obce Rajčany, v ktorej sa nachádza. Od nás to budete mať blízko do Partizánskeho (11 km), Bánoviec nad Bebravou (13 km), Topoľčian (7 km), Trenčína (45 km) a Nitry (45 km) či do závodu Jaguár Land Rover (35 km).

V blízkosti ubytovne sa nachádzajú reštaurácie, potraviny aj pohostinstvo, autobusová zastávka mestskej a diaľkovej dopravy, železničná zastávka Krušovce a Chynorany (približne 3 km). V každom z blízkych miest nájdete aj nákupné centrá (Kaufland, Tesco, Lidl).

Počas celého roka Vám radi poskytneme cenovo výhodné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 14 až 16 osôb. Prístup do nášho objektu je bezbariérový.

Po dni strávenom aktívnym oddychom či prácou načerpáte nové sily v 3-lôžkovej, 5-lôžkovej alebo 6-lôžkovej izbe (po dohode s nami je možné kapacitu lôžok v izbách upraviť). Lôžka vo všetkých izbách je možné prispôsobiť podľa Vašich požiadaviek a ich spojením vytvoriť manželskú posteľ, prípadne doplniť o prístelky pre 2 osoby. Každá z izieb je dovybavená televízorom so širokou škálou slovenských, českých, hudobných a športových programov a tiež rádiom a CD prehrávačom.

Chvíle strávené v spoločenskej miestnosti si spríjemníte sledovaním televízora so satelitným príjmom alebo počúvaním hudby z rádia či CD prehrávača. Drobné občerstvenie, ale aj hlavné jedlo si pripravíte vo veľkej spoločnej kuchyni s jedálenským stolom, plynovým sporákom s elektrickou rúrou, elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, toasterom a chladničkou s mrazničkou. K dispozícii sú Vám dve kúpeľne zakaždým vybavené sprchovacím kútom a toaletou. V celom objekte je zabezpečené káblové a WiFi pripojenie na internet.

V oplotenej záhrade si počas prípravy kotlíkového guláša, grilovaných a opekaných pochúťok posedíte na priestrannej terase i v altánku. Svoje autá zaparkujete priamo pri ubytovaní.

Cenu za ubytovanie možno upraviť na základe dohody v prípade pobytu pre väčšie skupiny a dlhodobejšie pobyty.

Potrebujete si oddýchnuť po náročnom pracovnom dni? Veríme, že v Ubytovaní Rajčany sa budete cítiť výborne. Tešíme sa na Vás!