30M - MIN.PRAMENA/26C/+BONUSY,ZLAVY 33%

Ubytovanie pri minerálnom prameni je situované pri potoku v obci Liptovský Ján, v turisticky veľmi lákavej lokalite Liptova. V tesnej blízkosti ubytovania (len 50 metrov) sa nachádza liečivý termálny minerálny prameň s teplotou vody 27°C, vhodný na liečbu kožných chorôb, bolesti kĺbov či prekrvenie pokožky, s možnosťou celoročného kúpania.

Hosťom ponúkame ubytovanie v troch samostatných izbách, dvojlôžkovej, trojlôžkovej a štvorlôžkovej s možnosťou jednej prístelky. K dispozícii je tu spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, prepojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenským posedením. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a dvoma WC. V celom objekte je zabezpečené Wifi pripojenie na internet.

V areáli objektu pre spríjemnenie Vašej dovolenky nechýba altánok s vonkajším posedením, ohniskom, kde si môžete opiecť a ugrilovať všetko podľa Vašej chuti. Deti tu majú malú šmýkačku.

V samotnej cene ubytovania máte možnosť využitia masážneho kresla priamo na chate. Okolie poskytuje množstvo ďalších atrakcií od prechádzok cez vysokohorskú turistiku, lezenie po skalách, počnúc návštevou kaštieľov, historických pamiatok a lyžiarskych stredísk.