Ubytovanie v tichom prostredí mesta

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie za prijateľné ceny v krásnom tichom prostredí mesta Liptovský Hrádok, ktoré je celoročne predurčené na strávenie výbornej dovolenky, v každom ročnom období. Pripravená pre Vás je tu bohatá ponuka možností na trávenie Vášho voľného času, či už počas letnej ale i zimnej turistickej sezóny. Blízke okolie Vám ponúka rovnako množstvo športového a kultúrneho vyžitia. Na svoje si tu tak prídu najmä rodiny s deťmi, partie priateľov ako aj firemné akcie.

Ubytovanie pri hrade je situované v pokojnej časti mesta Liptovský Hrádok s krásnym výhľadom na večer osvetlený hrad Grand Castle Liptovský Hrádok. Ubytovanie predstavuje vynikajúci východiskový bod na podnikanie turistických prechádzok krásnou prírodou Nízkych a Vysokých Tatier a taktiež relaxáciu v blízkych aquaparkoch. Príjemnú atmosféru ubytovania navodzuje aj v blízkosti tečúca rieka Belá, v ktorej si máte možnosť vyskúšať rybárčenie, tradičný rafting. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj návštevou blízkych jaskýň ako Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa, Važecká jaskyňa, či jediná celoročne sprístupnená Stanišovská jaskyňa v Liptovskom Jáne, otvorená každý deň.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie, ktoré je svojim vybavením vhodné tak pre rodiny s deťmi a partie priateľov, ako aj firemné akcie. Vybrať si môžete spomedzi príjemne zariadenej štvorlôžkovej izby s krbom a päťlôžkovej izby, resp. z dvoch pohodlných dvojizbových apartmánov s kapacitou pre 5 a 7 osôb. Všetky izby a apartmány disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Výborným benefitom ubytovania u nás je taktiež to, že súčasťou všetkých izieb a apartmánov je kompletne vybavená kuchynka. Využívať v nej môžete elektrický varič, chladničku, mikrovlnnú rúru a varnú kanvicu.

Pre ubytovaných hostí je v objekte pripravená spoločenská miestnosť s posedením, krbom a WiFi pripojením na internet. Využívať u nás môžete aj automatickú práčku, či miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží. V záhradnej časti ubytovania nechýba ani altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia a ohnisko na opekanie. V blízkosti ubytovania sa nachádza viacero reštaurácií s dostatočnou ponukou stravovania. Parkovanie je možné priamo v uzavretom areáli nášho ubytovania.

Všetkým ubytovaným hosťom rovnako ponúkame:
- možnosť usporiadania kondičných pobytov pre kolektívy pod dohľadom certifikovaných trénerov,
- možnosť využitia kúpania v prírodnej drevenej kadi po dohode s majiteľom,
- pomoc s plánovaním túr a výletov do okolia Liptova.