Komfortné ubytovanie na Orave

Ubytovanie pod Skalkou sa nachádza v tichom prostredí Oravy v známom mestečku Dolný Kubín, presnejšie v jeho mestskej časti Kňažia. Okolie Vám ponúka široké možnosti turistiky, cykloturistiky, návštevu aquaparku i Oravského hradu. V zime si do sýtosti zalyžujete na Kubínskej holi.

Ubytovanie má tri podlažia s celkovou ubytovacou kapacitou pre 36 osôb. Ubytovanie si môžete prenajať ako celok alebo po častiach. Prízemie tvori veľká spoločenská miestnosť s možnosťou organizovania rodinných osláv. Nájdete tu posedenie pre 25 - 30 osôb, krb, barový pult, televízor a WiFi pripojenie na internet. Samozrejmosťou je kuchyňa so sporákom, rúrou, chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a umývačkou riadu. Nechýba tu ani športová miestnosť so stolným tenisom, šípkami, menším biliardom a stolným futbalom. Pre hostí sú tu k dispozícii dve samostatné toalety.

1. poschodie má kapacitu 16 lôžok a tvoria ho izby s nasledovným rozložením:
- Oranžová izba: 4-lôžková + prístelka (1x manželská + 1x 1-lôžková + 1x rozťahovacia posteľ),
- Červená izba: 4-lôžková (1x manželská + 2x 1-lôžková posteľ),
- Zelená izba: 3-lôžková (1x manželská + 1x 1-lôžková posteľ),
- Modrá izba: 2-lôžková (1x manželská posteľ),
- Žltá izba: 2-lôžková (1x manželská posteľ).
Na tomto poschodí je hosťom k dispozícii kúpeľňa vybavená 2x sprchou a 2x umývadlom. Tiež sú tu dve samostatné toalety. Chutné jedlo si môžete pripraviť v kompletne vybavenej kuchyni s jedálenský posedením pre 8 - 10 osôb. Toto poschodie si môžete prenajať ako celok s prízemím.

2. poschodie - štyri apartmány - Jeden je novovybudovaný, vhodný hlavne pre dve rodiny rodiny s deťmi alebo menšiu skupinku hosti s celkovou kapacitou 9 osôb. Nachádzajú sa tu nasledovne rozdelené izby:
- Zelená izba: 4-lôžková (1x manželská + 2 prístelky),
- Oranžová izba: 5-lôžková (1x manželská + 1x 1-lôžková + 1x rozťahovacia posteľ).
+ Ďalšie tri apartmány Deluxe sú 2-lôžkové s možnosťou dvoch prísteliek.
Každá z izieb má samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Súčasťou každého apartmánu je obývacia izba s krbom, televízorom, satelitom a WiFi internetom. Obývacia izba je prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou. Tiež tu nájdete jednu samostatnú toaletu v každom.

K objektu prislúcha priestranná záhrada, altánok s posedením krbom, grilom a kotlíkom. Parkovať môžete priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.