V pokojnom prostredí, v centre obce...

Ubytovanie Pod Oblazom 181 je situované v centre obce Terchová, na severe Slovenska. Blízko od nás to máte k viacerým atrakciám tohto regiónu.

Nádherná okolitá príroda Vás láka na prechádzky, turistiku, hubárčenie či zber lesných plodov. Odporúčame Vám návštevu rozhľadne Terchovské srdce, Skanzenu Vychylovka aj Vrátnu dolinu. Nádherný výlet Vás čaká v Jánošíkových dierach. Pre milovníkov adrenalínových športov je pripravený Lanový Park Dino Adventure. Skvelú lyžovačku zažijete na upravených svahoch lyžiarskych stredísk Šport Centrum Malá Lučivná, Vrátna Free Time Zone či Ski Gavurky.

Hostia sa u nás v Ubytovaní Pod Oblazom 181 môžu ubytovať celoročne. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 11 osôb. Ponúkame Vám možnosť ubytovať sa v dvoch 2-lôžkových izbách s rádiom a jednej 5-lôžkovej izby s televízorom s káblovým príjmom (každá so samostatnými lôžkami). V prípade potreby Vám vieme zabezpečiť detskú postieľku.

Pre všetkých hostí je pripravená spoločenská miestnosť na prízemí s televízorom s káblovým príjmom a dvoma gaučmi, ktoré v prípade potreby slúžia ako prístelky pre 2 osoby. Chutné jedlá si pripravíte v spoločnej kuchyni, na poschodí, ktorá je vybavená jedálenským posedením, elektrickou rúrou, plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Súčasťou prízemia sú aj dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a samostatné toalety. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vonku si príjemne posedíte na terase alebo v altánku. V ňom sa nachádza posedenie a krb slúžiaci na prípravu grilovaných špecialít. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené pri objekte. Upozorňujeme hostí, že pokrytie mobilným signálom je najkvalitnejšie mimo objektu. Veríme, že sa Vám bude u nás páčiť a tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí