Celá chata od 69 EUR/noc! (max. 8 ľudí)

Chalupu Pod čerešňou nájdete v obci Hul, ktorá je vzdialená 8 km od termálneho kúpaliska Podhájska. Hosťom ponúkame ubytovanie za najnižšie ceny v okolí. U nás nájdete predovšetkým súkromie, keďže celá chata s dvorom a záhradou je len Vaša (k dispozícii tak máte 1000 m2).

Objekt sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí. Dvor je dostatočne veľký na oddych (bedminton, opaľovanie, grilovanie), ale aj na bezplatné parkovanie. Na dvore si tiež môžete čas spríjemniť oberaním hrozna, čerešní alebo višní. Záhrada je dosť rozľahlá a nájdete v nej hrušky, jablká, marhule a slivky. Pravdaže záleží, v ktorom ročnom období sa u nás ubytujete. V cene ubytovania sú bicykle, ktoré môžete využiť napríklad na cestu do Podhájskej (cyklistická cesta má len 5 km). Do Podhájskej sa ľahko dostanete aj vlakom či autobusom, pričom zastávky sú vzdialené len 200 metrov od domu.

V dome sa nachádzajú tri izby (dve sú nepriechodné), jedna kuchyňa a jedna kúpeľňa s WC. Kapacita domu je max. 8 - 10 osôb (v prípade potreby sa dá dohodnúť aj na vyššom počte osôb). Izby poskytujú dostatok pohodlia pre nenáročných ľudí, ktorí hľadajú predovšetkým relax a súkromie.

Výhodou obce a okolia je dostatok športových a turistických možností. Okrem bicyklovania a plávania, sa len pár metrov od domu nachádzajú ihriská na futbal, volejbal a nohejbal. Väčšina športových potrieb je k dispozícii (6 bicyklov, lopty, bedminton a pod.).

V prípade AKÝCHKOĽVEK otázok nás kontaktujte, radi Vám odpovieme.

O Podhájskej:
Podhájska je známa kúpeľná oblasť aj kvôli jedinečnej vode podobnej vode z Mŕtveho mora. Termálna voda, ktorá je slaná, liečivo pôsobí na ľudí, ktorí trpia prieduškovými chorobami a chorobami dýchacích ciest. Vo vode sa vyskytuje prvok lítium, ďalej sú to jodidy, ktoré stimulujú štítnu žľazu. Vo vode sú zastúpené zlúčeniny vápnika pôsobiace na doliečenie zlomenín, ďalej sú to bromidy, zmierňujúce bolestivé stavy. Termálna voda svetového unikátu dobre pôsobí na ľudí trpiacich reumatizmom, cievnymi a kĺbovými ochoreniami, pretrvávajúcimi bolesťami chrbtice. Sú tu zastúpené sírany, ktoré napomáhajú pri liečbe ekzémových ochorení. Oblasť je obľúbeným miestom pre všetky vekové kategórie, nakoľko kúpeľný areál, relaxačno - rekondičný komplex a novootvorené wellness centrum ponúka rôzne možnosti na aktívnu a pasívnu relaxáciu. Objekt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Podunajska, Podunajskej nížiny, Podunajskej pahorkatiny a Ponitria.

Okrem Podhájskej je v okolí množstvo iných kúpalísk:
• Šurany - štrkovisko „Tona“ - 7 km,
• Nové Zámky - kúpalisko „Štrand“ - 21 km,
• Levice - kúpalisko „Margita Ilona“ - 45 km,
• Štúrovo - rozľahlé kúpalisko „Vadaš“ - 61 km.

Ak Vás omrzí kúpanie, môžete navštíviť:
- vyhľadávané arborétum v Tesárskych Mlyňanoch - 30 km,
- mesto Nitra (kopec Zobor, Nitriansky hrad) - 37 km,
- Nádvorie Európy v Komárne - 44 km,
- skalné obydlia v Brhlovciach - 49 km,
- Ostrihom - 62 km.