Moderné izby v blízkosti kúpaliska!

Moderné Ubytovanie POP BAL sa nachádza v obci Rapovce, necelých 7 km od mesta Lučenec, v blízkosti Termálneho kúpaliska Novolandia. Kúpalisko je známe vysokou mineralizáciou a chemickým zložením vody, pripomínajúcim morskú vodu. Voda má blahodarné účinky a pomáha pri liečbe širokého spektra chorôb. Rovnako sa dokonale zrelaxujete v jeho wellness centre. Odporúčame Vám tiež navštíviť Kamenný vodopád Šomoška, Hrad Šomoška či kultúrne pamiatky Lučenca. Na svoje si prídu aj rybári na Vodnej nádrži Ružiná. Toto miesto je vhodné pre cyklistov, korčuliarov či na realizáciu nenáročných výletov okolím.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v niektorej z našich piatich uzamykateľných izieb, pričom celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre maximálne 16 ľudí. Na výber máte z nasledovných variant:

- jednej 2-lôžkovej izby s kompletne zariadenou kuchynkou;
- dvoch 2-lôžkových izieb, v ktorých sa v každej nachádza jedna gaučová prístelka pre dve osoby;
- jednej rodinnej izby, ktorá sa dá prenajať ako celok alebo po spálňach. Táto izba pozostáva z jednej 2-lôžkovej spálne a ďalšej 2-lôžkovej spálne s gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie 2 hostí) a plne vybavenou kuchynkou.

Každá z izieb je vybavená manželskou posteľou, jedálenským sedením, vlastnou kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou. Vo všetkých izbách môžete využívať taktiež chladničku, rýchlovarnú kanvicu a mikrovlnnú rúru. Samozrejmosťou je tiež využívanie bezplatného WiFi pripojenia na internet.

V areáli je Vám k dispozícii bar, ktorý slúži ako spoločenská miestnosť v prípade, že by ste sa chceli so známymi porozprávať pri krbe, pozrieť si film v televízore alebo sa zahrať spoločenské hry (biliard, stolný futbal). Zároveň si oddýchnete aj na terase s vonkajším posedením. Vieme Vám uschovať Vaše bicykle. Vozidlá zaparkujete priamo v areáli. Tak si k nám príďte dopriať oddych a prežite jednu zo skvelých dovoleniek na juhu Slovenska. Tešíme sa na Vás!