Fitness, sauna, reštaurácia s terasou

Ubytovacie zariadenie Per Tutti sa nachádza v príjemnej pokojnej časti obce Moravský Svätý Ján v okrese Senica na južnom Slovensku. Vďaka výbornej polohe v krásnom prírodnom prostredí a v objatí rieky Morava je táto hraničná obec medzi Slovenskou a Rakúskou republikou (3 km od hraničného prechodu Hohenau an der March) vyhľadávanou odpočinkovou zastávkou pri cestách obchodných cestujúcich, pracovníkov v priľahlých oblastiach, ale aj dovolenkárov s bohatými možnosťami trávenia voľného času. Blízke okolie ubytovania poskytuje hosťom výborné podmienky na rôzne turistické prechádzky krásnou prírodou Záhorskej nížiny či výlety do okolia. Medzi tie najobľúbenejšie patrí napríklad návšteva štátnej prírodnej rezervácie Čeker - Čertova studňa, zriadenej na ochranu prírody mŕtveho ramena rieky Morava, či obhliadka barokového kaštieľa, Sekulského múzea či Habánskeho dvora vo Veľkých Levároch. Milovníci kúpania aj rybolovu si prídu na svoje vo viacerých blízkych jazerách a kúpaliskách a nadšenci pre cyklistiku istotne ocenia možnosť využitia veľmi dobre označenej cyklotrasy po upravenej asfaltovej ceste okolo rieky Morava (v rámci Moravskej cyklistickej cesty až do bratislavského Devína či cez most do Rakúska).

Ubytovacie zariadenie Per Tutti ponúka svojim hosťom celoročne komfortné ubytovanie v piatich 2-lôžkových izbách s možnosťou úpravy kapacity každej z nich (z 2-lôžkových až na 5-lôžkové izby podľa potreby vďaka plnohodnotným pohodlným prístelkám). Všetky izby disponujú dostatkom úložného priestoru a v ich výbave nájdete televízor, chladničku, rýchlovarnú kanvicu a samozrejme je tu k dispozícii aj možnosť bezplatného využitia WiFi pripojenia na internet. Niektoré izby sú navyše dovybavené rozkladacou pohovkou, koženými kreslami a balkónom. V priestoroch objektu sú Vám taktiež k dispozícii spoločné sociálne zariadenia, presnejšie dve kúpeľne s vaňou/sprchovacím kútom a tri toalety.

Pohodu a relax si u nás môžete počas Vášho pobytu vychutnávať v priestoroch reštaurácie s terasou a posedením, kde Vám príjemná obsluha ponúkne jedálny aj nápojový lístok so širokým výberom niekoľkých druhov chutných burgerov, pízz, minútiek a osviežujúcich alkoholických aj nealkoholických nápojov. Ak túžite svoju dovolenku či predĺžený víkend stráviť venovaním sa aktívnemu športovaniu, využiť tu môžete taktiež plne zariadené fitness centrum a deň zakončiť napríklad aj dokonalým oddychom v saune, nachádzajúcej sa na prízemí objektu. Pre pohodlné parkovanie Vašich áut je možné využívať súkromné bezplatné parkovisko pri ubytovaní.

Veríme, že u nás strávite príjemné chvíľky, zregenerujete Vaše sily a v budúcnosti nás opäť radi navštívite. Tešíme sa na Vás!