Príjemné cenovo výhodné ubytovanie!

Ubytovanie Orlie hniezdo je situované v príjemnej pokojnej časti goralskej obce Ždiar, nachádzajúcej sa v prekrásnom horskom prostredí Belianskych Tatier.

Nádherná okolitá príroda poskytuje našim hosťom bohaté možnosti príjemných nenáročných prechádzok, cyklistických a vysokohorských túr. Venovať sa môžete aj raftingu, návšteve Belianskej jaskyne, relaxu v okolitých termálnych kúpaliskách vo Vrbove, vo Vyšných Ružbachoch a v AquaCity Poprad, ako aj spoznávaniu blízkych historických a kultúrnych pamiatok. Navštíviť sa rozhodne oplatí aj blízky unikátny Chodník korunami stromov spojený so špirálovitou vyhliadkovou vežou s nádherným výhľadom na štíty Belianskych Tatier, ako aj malebnú scenériu Pienin a Zamaguria.

V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre všetkých milovníkov skvelej lyžovačky. V okruhu do 3 km od ubytovania sú Vám k dispozícii upravené zjazdovky troch lyžiarskych stredísk - Ski Bachledova, Ski centrum Strachan a Strednica.

Celoročne Vám ponúkame príjemné cenovo výhodné privátne ubytovanie s celkovou kapacitou pre 9 osôb, ktoré je súčasťou rodinného domu. Pre hostí tu máme pripravené tri samostatné izby - dvojlôžkovú, trojlôžkovú a štvorlôžkovú izbu. Na prípravu vlastnej stravy Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou a televízorom, v ktorej môžete využívať okrem kompletného kuchynského príslušenstva s riadom taktiež plynový sporák s elektrickou rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a mikrovlnnú rúru. Samozrejmosťou ubytovania je bezplatné WiFi pripojenie na internet, dve samostatné toalety a jedna kúpeľňa.

V letnom období je hosťom k dispozícii možnosť príjemného vonkajšieho posedenia. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní. V zimnom období je potrebné využívať snehové reťaze. Tešíme sa na Vás.