900 m od Thermalparku Dunajská Streda!

Ubytovanie Nova sa nachádza v atraktívnom prostredí kúpeľného mestečka Dunajská Streda, iba 900 metrov od termálneho kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda. Ubytovanie je ideálne nie len pre páry, rekreačných turistov či obchodných cestujúcich, ale aj pre milovníkov relaxu, kúpania a vodnej zábavy.

Počas Vášho pobytu si tak môžete oddýchnuť v 6 vonkajších a 4 vnútorných bazénoch kúpaliska s liečivou termálnou vodou. Nájdete tu aj veľmi príjemné wellness centrum a saunový svet s fínskou, parnou, infra a bio-saunou, ľadopádom či vírivkou. Vaše deti sa vyšantia na tobogánoch a šmykľavkách, Vy si zahráte plážový minigolf, stolný tenis alebo vonkajší šach. Návštevou kúpaliska rozmanitá ponuka aktivít v okolí zaručene nekončí. Môžete sa vybrať aj na výlety po okolí, navštíviť motoristický areál Slovakia Ring, blízky Veľký Meder alebo Maďarsko.

Ubytovanie Nova ponúka svojím návštevníkom komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 28 osôb. K dispozícii sú Vám tu štyri 2-lôžkové, dve 3-lôžkové, dve 4-lôžkové a jedna 6-lôžková izba. Každá izba je vybavená televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Pre hostí sú tu pripravené dve spoločné kuchyne (vybavené elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a kávovarom) ako aj príjemná spoločenská miestnosť s televízorom.

Parkovanie Vašich áut je zabezpečené zdarma priamo v uzatvorenom dvore ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu!