Len 5 minút od termálneho kúpaliska!

Ubytovanie NON STOP u Tibora je situované v atraktívnej časti kúpeľného mestečka Veľký Meder, vo vzdialenosti do 500 metrov od vyhľadávaného termálneho kúpaliska THERMAL CORVINUS Veľký Meder. V blízkosti ubytovania sú hosťom k dispozícii služby potravín a reštaurácie ako aj detské ihrisko s hojdačkami a pieskoviskom, čo ocenia predovšetkým rodiny s deťmi.

Celoročne ponúkame našim hosťom pohodlné ubytovanie v 5 príjemne zariadených izbách s celkovou kapacitou pre 20 osôb, ktoré sú súčasťou veľkého rodinného domu. Vybrať si u nás môžete spomedzi jednej 3-lôžkovej a dvoch 4-lôžkových izieb, umiestnených na prízemí ubytovania, ako aj jednej 4-lôžkovej a jednej 5-lôžkovej izby, nachádzajúcej sa na poschodí domu. Pre zabezpečenie komfortu hostí je každá z izieb vybavená televízorom a vlastnou kúpeľňou s toaletou.

Na prízemí objektu je všetkým ubytovaným hosťom k dispozícii vstupná predsieň s posedením ako aj veľká kompletne zariadená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastného stravovania, vybavená dvomi elektrickými sporákmi s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkami (určenými zvlášť pre každú izbu) a jedálenskou časťou s posedením.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia na rozľahlej terase ubytovania s vonkajším posedením (s rozlohou 72 m2) ako aj v záhradnej časti domu s veľkým altánkom s dreveným masívnym sedením, možnosťou grilovania na záhradnom krbe a dvomi záhradnými hojdačkami. Pre úschovu bicyklov a iného športového vybavenia môžu hostia využívať priestory garáže. Po dohode Vám vieme zabezpečiť rovnako dovoz/odvoz z autobusovej a vlakovej stanice. Disponujeme aj čiernymi náramkami na vstup do termálneho kúpaliska. Tešíme sa na Vašu návštevu.