Moderné priestory v Nitre za super cenu!

UPOZORNENIE! REZERVÁCIA UBYTOVANIA PLATÍ AŽ PO TELEFONICKEJ DOHODE

Priamo v centre mesta Nitra nájdete naše nové a cenovo výhodné Ubytovanie Nitra. Vhodné je na krátkodobé i dlhodobé ubytovanie, predovšetkým pre partie robotníkov a skupiny pracujúcich.

Najväčšou výhodou ubytovania je jeho strategická poloha, blízko centra mesta, reštaurácií a obchodov. Priamo v meste sa počas horúcich dní ochladíte v bazénoch Kúpaliska Na Sihoti, poprechádzate uličkami mesta, pokocháte Nitrianskym hradom, navštívite zaujímavé Slovenské poľnohospodárske múzeum i Botanickú záhradu.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v troch apartmánoch s komfortným zariadením, v jednom bytovom dome. Ubytovanie disponuje celkovou kapacitou pre 21 osôb. Na výber máte z týchto apartmánov:
- jeden 9-lôžkový apartmán s 2-lôžkovou, 3-lôžkovou a 4-lôžkovou spálňou,
- jeden 6-lôžkový apartmán s 2-lôžkovou a 4-lôžkovou spálňou,
- jeden 6-lôžkový apartmán s dvomi 3-lôžkovými spálňami.

Spálne sú zariadené zakaždým televízorom, samostatnými lôžkami a úložným priestorom v skriniach. Vo všetkých apartmánoch je k dispozícii vlastná kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením a vstupom na vlastný balkón. Súčasťou každého apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a dve samostatné toalety. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V cene ubytovania je zahrnuté pravidelné upratovanie. Naši hostia obdržia po príchode vlastný kľúč od hlavného vchodu budovy a prenajatého priestoru. Bezplatné parkovanie áut je zaistené na parkovisku, pred bytovým domom. Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a budete sa u nás cítiť ako doma. Tak neváhajte a kontaktujte nás.