Len 5 minút od Spa & Aquaparku!

Ubytovanie Naďka je situované vo veľmi peknom a pokojnom prostredí kúpeľného mestečka Turčianske Teplice, v blízkosti známeho Spa & Aquapark-u Turčianske Teplice. Vďaka vynikajúcej polohe ubytovania len pár metrov od kúpeľného parku je toto miesto skvelou voľbou na dovolenku či predĺžený víkend v ktoromkoľvek ročnom období.

V lete si môžete vychutnávať slnečné lúče spolu s kúpaním v bazénoch aquaparku či mestského kúpaliska, vybrať sa na rôzne náročné cyklotúry alebo príjemné prechádzky po okolitých voňavých lúkach a kopcoch Tlstá a Ostrá. Obdivovateľom kultúrno-historických pamiatok či krás zvieracej ríše odporúčame návštevu mesta Kremnica, Harmaneckej jaskyne, zoologickej záhrady a zámku v Bojniciach, ktoré sa nachádzajú v okruhu 20 km od ubytovania.

Aj v zime máte u nás o program dokonale postarané. Po približne 30 minútach cesty autom si v obľúbených lyžiarskych strediskách ako Snowland Valčianska dolina či Jasenská dolina môžete dopriať svoju dávku adrenalínu a zábavy pri rôznych zimných športoch. Náročnejší lyžiari sa prevezú kúsok ďalej a na svoje si prídu v lyžiarskom stredisku Martinské hole, vzdialenom 40 km od ubytovania.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v troch apartmánoch na poschodí rodinného domu so samostatným vchodom o celkovej kapacite 10 lôžok (vrátane prísteliek). K dispozícii sú Vám tu priestranné a moderne zariadené jednoizbové apartmány, dva 2-lôžkové s možnosťou pridania jednej prístelky a jeden 2-lôžkový apartmán s vlastnou kúpeľňou a toaletou spolu s rozkladacou pohovkou, využiteľnou ako prístelka pre 2 osoby. Vo výbave každého apartmánu nájdete televízor, pohodlné posedenie vo forme kresiel či stoličiek a dostatok úložného priestoru (skriňa, nočné stolíky).

Na prípravu Vašich obľúbených jedál a maškŕt tu môžete využívať spoločnú priestrannú a plne zariadenú kuchyňu. Súčasťou jej vybavenia je plynový sporák s rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, hriankovač, rýchlovarná kanvica, televízor a jedálenské posedenie s veľkým stolom. Na chodbe pri izbách sa nachádza aj jedna spoločná kúpeľňa s toaletou (využívaná hosťami z menších apartmánov). Pre tých z Vás, ktorí si radi pozrú novinky či dobrý film na internete je tu možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Veríme, že Vás príjemne očarí veľká upravená záhrada o rozlohe 1400 metrov štvorcových, kde môžete za priaznivého počasia tráviť ideálny dovolenkový čas rôznymi činnosťami ako je grilovanie kulinárskych dobrôt, čítanie kníh, opaľovanie či zábava s priateľmi. Ak si želáte, náš štvornohý priateľ (zlatý retriever), Vám bude počas pobytu vonku robiť spoločnosť a poteší najmä Vaše detičky, ktoré obľubuje a v ich prítomnosti sa cíti veľmi dobre. V novopostavenom altánku s barovým pultom, televízorom, sedacou súpravou a kompletne zariadeným kuchynským kútom si pokojne vychutnajte jedinečný relax a oddych, pripravte niečo dobré pod zub - presne tak ako ste si to vysnívali. Pre tých z Vás, ktorí radi trávite voľný čas aktívnejšie, tu máme pripravené lopty na futbal a volejbal. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní v uzavretom dvore.

Príďte a cíťte sa u nás ako doma. Tešíme sa na Vašu návštevu!