Rodinné ubytovanie od 8 €

Ubytovanie Naďa sa nachádza v horskej obci Litmanová, 1 km od Národného parku Pieniny. Hosťom ponúkame ubytovanie s kapacitou 19 lôžok v samostatných izbách a v apartmáne.

Izby sú umiestnené na samostatnom poschodí s vlastným vchodom. Ich súčasťou sú kúpelne s WC. Patrí k nim kompletne zariadená kuchyňa. Hostia môžu využívať priestrannú spoločenskú miestnosť s krbom.

Apartmán s kapacitou 6 lôžok. Pozostáva z dvoch spální, plne zariadenej kuchyne s barovým pultom, jedálenského kúta a spoločenskej miestnosti. Kuchyňa je kompletne vybavená (chladnička, mikrovlnná rúra, plynový sporák, rýchlovarná kanvica a potrebné riady).

Hala - spoločenská miestnosť s kapacitou až 25 osôb je prepojená s vonkajšou terasou a záhradným krbom. Vybavená je klasickým teplovzdušným krbom a podlahovým kúrením. Okrem WiFi, televízora, audio systému, flipchartu DVD/VHS prehrávača s primeraným ozvučením sú k dispozícii aj spoločenské hry a klasická gitara. Hala môže byť využitá ako školiaca miestnosť pre vyučovanie v škole v prírode alebo aj akcie spoločenského typu ako rodinné oslavy, školské stretnutia či firemné akcie.

Pre letné posedenia je k dispozícii prístrešok so záhradným krbom. Celoročná dostupnosť autom a bezplatné parkovanie na priľahlom dvore. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, skupiny turistov, školy v prírode, školenia a semináre alebo firemné akcie.