Len 180 m od kúpeľov v Bojniciach

Ubytovanie na „Teplej vode“ sa nachádza v krásnom prostredí na rozhraní mesta Bojnice a obce Opatovce nad Nitrou len 180 m od Bojnických kúpeľov. V blízkosti sa nachádza aj Bojnický zámok a Bojnická ZOO. Ubytovací komplex pozostáva z 3 samostatných objektov a to: Mlynu, Mlynárovho domčeka a Horného domu. Na prenájom k ubytovaniu sú však doposiaľ sprístupnené len “Mlynárov domec” a “Horný dom”. Mlyn a Mlynárov domček sa nachádzajú v spodnej časti areálu “Ubytovanie na Teplom potoku”. Pôvodne išlo o komplex troch za sebou stojacich mlynov, z obdobia grófa Pálfyho, z ktorých sa zachoval už len stredný mlyn. Mlyny patrili od počiatku rodine mlynára Dobrotku.

Horný dom má kapacitu 6 izieb maximálne po 4 osoby (plnohodnotné postele). Vybavenie: pre každé poschodie je k dispozícii spoločná vybavená kuchynka s TV, spoločné WC, spoločne dve sprchy a dve umývadlá.

Mlynárov domec ponúka 2 izby maximálne po 4 osoby (plnohodnotné postele). Každá izba samostatne TV, WC, umývadlo a sprcha. K dispozícii je uzamykateľné parkovisko pre motorové vozidlá, detské pieskovisko, vonkajšie ohnisko so sedením s možnosťou grilovania a priestranná lúka.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá