Cena už od 8 Eur osoba/noc

Ubytovanie Michalíček sa nachádza v tichej časti obce Podhájska neďaleko termálneho kúpaliska. Hosťom ponúkame ubytovanie v 2 až 4 lôžkových izbách s celkovou kapacitou 20 lôžok.

Na prízemí sú 4 dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Každá izba má samostatný vchod, vlastnú terasu, kúpeľňu, WC a televízor. Na izbách je aj kuchynský kút vybavený rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a potrebným kuchynským riadom.

Na poschodí sú 2 dvojlôžkové a 1 štvorlôžková izba. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie a sprchu. Nechýba ani televízor a chladnička. Kuchyňa je spoločná a plne vybavená (plynový sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a potrebné riady). Na poschodí objektu sa nachádza aj priestranná terasa s možnosťou relaxu. V celom areáli je WiFi pripojenie na internet zadarmo.

Vo dvore nájdete vonkajšie posedenie v altánku s možnosťou využitia záhradného grilu a krbu. Pre najmenších máme pripravené pieskovisko, šmýkačky a hojdačky. Ponúkame aj bezplatnú úschovu bicyklov. Parkovanie je bezplatné, priamo vo dvore, hneď vedľa apartmánov. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty