Príjemné ubytovanie v centre obce.

Naše príjemné Ubytovanie Mibest je situované v centre obce Nesluša, ktorá sa nachádza neďaleko Kysuckého Nového Mesta. Ubytovanie je vhodné pre partie robotníkov, študentov, ako aj jednotlivcov so záujmom na kratší i dlhodobý nájom.

Nesluša a jej okolie Vám ponúka tiché prostredie, viaceré možnosti na turistiku, cyklistiku i relaxačné prechádzky. Mnohí sa potešia miestnej ponuke jazdy na koni, čo Vám zaručí príjemný adrenalín a perfektný zážitok. Za kultúrou sa Vám oplatí zájsť do Kaštieľa Radoľa a známeho Budatínskeho zámku v Žiline. Počas horúcich letných dní sa môžete ochladiť vo vodnej nádrži Hričov alebo na Kúpalisku Žilina. Lyžiarov a snowboardistov potešia viaceré lyžiarske strediská v bližšom i širšom okolí ako napr. Veľké Ostré, RS Vadičov, Ski Šerkov Ochodnica ako aj známe Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica.

Počas celého roka Vám ponúkame privátne ubytovanie v byte rodinného domu, ktorý disponuje kapacitou pre 7 osôb. Pre hostí je k dispozícii jedna 1-lôžková izba a dve 3-lôžkové izby. Každá izba disponuje televízorom so satelitným príjmom a štandardným vybavením so samostatnými lôžkami, skriňami a stolom so stoličkami. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prípravu vlastných jedál využijete spoločnú kuchynku s jedálenským sedením, sklokeramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Samozrejmosťou ubytovania je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou ako aj ďalšia samostatná toaleta. Vaše autá môžete pohodlne zaparkovať priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa v našom Ubytovaní Mibest budete cítiť ako doma. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!