Zľava Snowpark Lučivná 20%, AquaCity 15%

Novopostavená chalúpka MARSIM sa nachádza v predhorí Vysokých Tatier v známej obci Lučivná. Táto lokalita je vhodná na pokojnú dovolenku počas celého roka. V lete sa môžete vybrať na turistiku, v zime tu máte priamo v obci lyžiarske stredisko SNOWPARK Lučivná a neďaleko je známa Lopušná dolina.

Chalúpka Vám ponúka ubytovanie s kapacitou 4-6 lôžok. Prízemie chalupy je určené na trávenie spoločných chvíľ. Je tu kompletne zariadená kuchyňa s chladničkou, mikrovlnkou, elektrickou dvojplatničkou a rýchlovarnou kanvicou, ktorá je spojená so spoločenskou miestnosťou s rohovým posedením a kanadskými kachľami. Kanadské kachle sa starajú o príjemné teplo v celom objekte s možnosťou elektrického dokurovania. Tiež je tu kúpeľňa so sprchou a toaletou. Na poschodí ubytovania je Vám k dispozícii štvorlôžková spálňa a dve rozkladacie pohovky s televízorom.

Pri chalupe stojí altánok s posedením s možnosťou opekania a grilovania. Naše ubytovanie je vhodné pre rodinky s deťmi a menšie skupinky turistov. Tešíme sa na Vašu návštevu v Tatrách, v obci Lučivná.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Domáce zvieratá