Ubytovanie blízko AquaCity v Poprade

Ubytovanie Lubor nájdete v predhorí Vysokých Tatier v mestečku Poprad, presnejšie v mestskej časti Veľká. Poprad a okolie ponúka svojím hosťom široké možnosti turistiky. Vybrať sa môžete do Vysokých Tatier, na Štrbské Pleso, do Starého Smokovca i do Tatranskej Lomnice. Za kultúrou sa oplatí pozrieť do Spišskej Soboty, Kežmarku, Levoče i na Spišský hrad, či do Spišskej Kapituly. V zime si tu prídu na svoje lyžiari všetkých vekových kategórii. K dispozícii Vám budu špičkové lyžiarske strediská svetovej úrovne. Po náročnom dni sa dozaista osviežite a zrelaxujete v AquaCity v Poprade.

Naším návštevníkom ponúkame ubytovanie v súkromí na samostatnom poschodí rodinného domu s vlastným vchodom. Hosťom sú k dispozícii tri útulné izby s celkovou kapacitou 9 lôžok:
- štvorlôžková izba s televízorom, satelitom, WiFi internetom a vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, umývadlo, toaleta),
- dvojlôžková a trojlôžková izba, každá s vlastným televízorom, satelitom, WiFi internetom (tieto dve izby majú spoločnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom).

Chutné jedlo si môžete pripraviť v spoločnom kuchynskom kútiku vybavenom elektrickým varičom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Voľné chvíle s priateľmi si vyplníte posedením pri krbe v spoločenskej miestnosti. Športové potreby (lyže, sánky, bicykle) bez problémov uskladníme v technickej miestnosti.

Vo dvore sme pre Vás pripravili altánok s posedením s možnosťou opekania, grilovania a varenia chutného guľášu. Deti sa potešia trávnatej ploche. Pozemok je oplotený s možnosťou parkovania v uzavretom dvore.

Ubytovanie je situované v tichom prostredí. Ideálne pre rodinky s deťmi a skupinky turistov. Tešíme sa na Vašu návštevu.