Relax,wellnes,bazen s morskou solou

Rekreačný komplex Ubytovanie Lívia tvori chata s rozlohou cca 800 m2 a zrub. Areál sa rozprestiera na 5 ha pozemku popri rieke Hron. Hosťom sú k dispozícii štyri samostatné apartmány. Každý má svoj vlastný vchod, izby na spanie, spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom, satelitom, kuchyňu, kúpeľňu, WC a WiFi pripojenie na internet. Pri objekte je k dispozícii vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania.

Ubytovanie je možné aj v samostatnom zrube s kapacitou pre 5 až 7 osôb, v ktorom sú Vám k dispozícii dve spálne, dvojlôžková a trojlôžková izba, ako aj kompletne vybavená kuchyňa, príjemná spoločenská miestnosť s možnosťou dvoch prísteliek na rozťahovacom gauči a sociálne zariadenie.

Pre dokonalý relax ponúkame aj wellness (infra sauna, fínska sauna, relaxačné lehátka, relaxačné vyhrievané lehátko, vonkajšia vírivka...). Ubytovaným hosťom je k dispozícii taktiež veľká novovybudovaná spoločenská miestnosť s kapacitou pre cca 40 osôb, ktorá je vybavená krbom, grilom, posedením a stolným futbalom. Hostia si môžu posedieť, ugrilovať prasiatko, navariť guľáš a zabaviť sa v kruhu priateľov.

Pre hostí je v areáli ubytovania v letných mesiacoch pripravený aj bazén s morskou soľou, plocha na hranie loptových hier a stolný futbal.

Areál sa nachádza v horskom prostredí medzi Breznom a Mýtom pod Ďumbierom. Poskytuje tiché a kľudné ubytovanie a je vhodný pre rodiny s deťmi.