Ideálne pre rodiny s deťmi

Rodinný Penzión Liska je situovaný v pokojnom prostredí malebnej obce Radava, v blízkosti len necelé 3 km od vyhľadávaného termálneho kúpaliska Podhájska s ponukou novootvoreného wellness centra Aquamarín.

Hosťom ponúkame útulné ubytovanie v rodinnom penzióne v príjemne zariadených izbách, jednotlivých apartmánoch a štúdiách. Penzión je tvorený komplexom dvoch budov, v ktorých sa môžu hostia ubytovať v piatich apartmánoch so samostatnou plne vybavenou kuchyňou a šiestich štúdiách s kuchynskými kútmi. Kapacita jednotlivých apartmánov a štúdií je prispôsobená individuálnym požiadavkám hostí s maximálnym počtom 5 lôžok. Ubytovanie preto radi ponúkneme jednotlivcom, párom ale aj rodinkám s deťmi a skupinám priateľov. Každý apartmán a štúdio je okrem možnosti prípravy vlastnej stravy vybavený televízorom, WiFi pripojením na internet, vlastnou kúpeľňou s toaletou a samostatným vchodom. Apartmány na prízemí majú navyše vlastné terasy, pričom dva z nich disponujú bezbariérovým prístupom.

Keďže nám obzvlášť záleží na tom aby sa naši hostia počas dovolenky cítili skutočne príjemne, v priestoroch penziónu je Vám k dispozícii masážne štúdio. Vychutnať si tak u nás môžete klasickú, reflexnú či medovú detoxikačnú masáž.

V priestrannom areáli penziónu nechýba možnosť večerného posedenia pri ohni, na terase s grilom alebo v altánku. Pre najmenších je pripravené pieskovisko, detské hojdačky, šmýkačka a ihrisko vhodné pre hranie futbalu alebo volejbalu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá