Super cena,komfortné apartmány-LEN VOLAŤ

Ubytovanie Katarína Dupľáková je situované v atraktívnej podtatranskej obci Veľká Lomnica, nachádzajúcej sa v obklopení krásnej prírody Vysokých Tatier. Ideálna poloha ubytovania tak poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti relaxácie ako aj aktívneho oddychu v podobe vynikajúcej turistiky a lyžovačky. Okrem podnikania množstva príjemných turistických prechádzok, cyklistických a horských túr si Váš pobyt môžete spríjemniť taktiež spoznávaním známych blízkych tatranských osád. Veľmi blízko to budete mať do Tatranskej Lomnice, odkiaľ sa môžete vyviesť lanovkou na Lomnický štíť alebo si zalyžovať v špičkovom lyžiarskom stredisku s ponukou takmer 12 km upravovaných lyžiarskych tratí. Priamo v obci Veľká Lomnica je Vám k dispozícii taktiež jazdecký areál a tenisové kurty. Výborne oddýchnuť si môžete aj blízkom golfovom rezorte Black Stork, v areáli neďalekého aquaparku AquaCity Poprad či pri spoznávaní okolitých historických pamiatok Spiša (Spišský hrad, Levoča, Kežmarok). V zimnom období si tu vychutnávate skvelú lyžovačku. Využívať k tomu môžete upravené zjazdovky lyžiarskeho strediska v Tatranskej Lomnici, Starom Smokovci, Ždiari alebo Svite - Lopušnej doline.

Celoročne Vám ponúkame príjemné a zároveň cenovo výhodné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 15 osôb. K dispozícii pre Vás máme pripravený samostatný apartmánový dom, ktorý je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 10 osôb, ako aj kompletne vybavený apartmán s kapacitou pre 5 osôb, ktorý je umiestnený v suteréne rodinného domu. Pri rezervácií ubytovania nás prosím kontaktujte výhradne TELEFONICKY.

Apartmánový dom je tvorený 4 útulnými spálňami, dvomi 2-lôžkovými a dvomi 3-lôžkovými izbami. Každá z týchto izieb je vybavená televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Súčasťou prízemia domu je zároveň spoločná plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením, v ktorej na prípravu vlastných obľúbených jedál môžete využívať plynový sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, mikrovlnnú rúru, kávovar a kompletný kuchynský riad.

Pre páry či menšie skupinky hostí ponúkame ubytovanie v samostatnom apartmáne s vlastným vchodom, ktorý je súčasťou rodinného domu. Apartmán je zložený z dvoch spální, jednej 2-lôžkovej a jednej 3-lôžkovej izby. Samozrejmosťou apartmánu je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, ako aj kompletne zariadená kuchyňa s plynovým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mikrovlnnou rúrou.

Príjemne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia v záhradnej časti s altánkom s vonkajším posedením, kde pre nich máme zároveň pripravený záhradný krb a elektrický gril na grilovanie chutných špecialít. V priestoroch altánku ako aj apartmánu je možné využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo vo dvore ubytovania. Tešíme sa na Vás.