Tiché prostredie s množstvom zelene

Ubytovanie KARP nájdete v centre kúpeľného mestečka Štúrovo, vo vzdialenosti 450 metrov od rekreačného komplexu termálneho kúpaliska Vadaš. Mnoho našich hostí oceňuje práve tiché prostredie ubytovania s pekne upravenou záhradou s množstvom zelene, výbornými podmienkami na grilovanie a opekanie pri altánku, či oddychovanie a relaxovanie na lehátkach a pri hraní stolného futbalu. Pre najmenších v areáli nechýba pieskovisko s hračkami a vyšantiť sa môžu aj na trampolíne.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v útulne zariadených troch samostatných apartmánoch s vlastnými vchodmi a krytými terasami. Samozrejmosťou každého apartmánu je televízor so satelitným príjmom, CD prehrávač, WiFi pripojenie na internet, vlastná kúpeľňa s toaletou a plne vybavená kuchynka s jedálenskou časťou. Dva apartmány disponujú taktiež vlastnou spoločenskou miestnosťou. Vybrať si môžete z nasledovnej ponuky apartmánov:

- Apartmán s kapacitou 7 lôžok (1x2+1, 1x2+2) je tvorený dvomi dvojlôžkovými spálňami. V jednej spálni je možnosť dvoch prísteliek na rozkladacom gauči, druhá spálňa disponuje možnosťou jednej prístelky na rozťahovacom kresle.

- Apartmán s kapacitou 6 lôžok (1x2+4) má na prízemí spálňovú časť s manželskou posteľou. V podkroví apartmánu je Vám k dispozícii veľká galéria s dvomi rozťahovacími pohovkami, využiteľnými ako prístelky pre štyri osoby.

- Apartmán s kapacitou 6 lôžok (2x2, +2) je zložený z dvoch dvojlôžkových spálni. K dispozícii sú Vám aj dve prístelky na rozťahovacej pohovke.

S parkovaním si nemusíte robiť starosti, zabezpečené je priamo vo dvore. Tešíme sa na Vašu návštevu.