Silvester ešte voľný!

Ubytovanie Jozef je situované v pokojnom prostredí malebnej obce Dravce, nachádzajúcej sa na Spiši, vo vzdialenosti cca 8 km od historického mesta Levoča. Vďaka ideálnej polohe obce v blízkosti krásnej prírody Vysokých Tatier ako aj Slovenského raja si tu na svoje prídu celoročne všetci milovníci skvelého relaxu ale aj aktívneho oddychu. Okrem podnikania množstva príjemných turistických prechádzok, horských a cyklistických túr si Váš pobyt môžete spríjemniť aj relaxom v termálnom kúpalisku Vrbov, či oddychom vo wellness centre a termálnych bazénoch blízkeho aquaparku AquaCity Poprad. Na svoje si tu prídu aj milovníci kultúrnych a historických pamiatok, ktorí môžu navštíviť blízku Levoču, Spišský hrad, či Dobšinskú ľadovú jaskyňu. V zimnom období si výborne zalyžujete v neďalekom Ski Centre Levoča alebo vo viacerých lyžiarskych strediskách vo Vysokých Tatrách.

Celoročne Vám ponúkame pohodlné ubytovanie v príjemne zariadenom samostatnom rekreačnom dome, ktorý disponuje celkovou kapacitou pre 8 až 10 osôb. Keďže dom prenajímame vždy len jednej skupine hostí, počas celého Vášho pobytu tu máte garantované maximálne súkromie a pokoj.

V dome sú Vám k dispozícii tri spálne, dve väčšie 3-lôžkové izby a jedna menšia 2-lôžková izba. Pre príjemný oddych v kruhu priateľov a rodiny Vám tu poslúži príjemná obývacia miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, rádiom a pohodlným posedením na gauči (využiteľnom pre prespanie ďalších dvoch osôb). Obývacia miestnosť je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchynskou časťou, v ktorej na prípravu vlastného stravovania môžete využívať plynový sporák, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, umývačku riadu a všetok potrebný riad. Samozrejmosťou domu je rovnako väčšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou, ktorej súčasťou sú taktiež dve samostatné toalety.

V priestoroch celého domu je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. V prípade záujmu Vám vieme po dohode poskytnúť parkovanie aj v garáži domu.

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám plne k dispozícii. Tešíme sa na Vás.