Oddych, relax a komfortné ubytovanie!

Ubytovanie JG Greš sa nachádza v tichom a príjemnom prostredí obce Spišský Štvrtok, len 6 kilometrov od Národného parku Slovenský raj.

Do Národného parku Slovenský raj Vás zláka množstvo cyklistických a turistických trás. Zaujímavým je tu taktiež splav Prielomu Hornádu a výstup na Tomášovský výhľad. Neďaleko od Spišského Štvrtku navštívite Spišský hrad (25 km), ZOO v Spišskej Novej Vsi (12 km) a oddýchnete si v Thermal Parku Vrbov (6 km) i AquaCity Poprad (15 km). Lyžiari a snowboardisti si zašportujú v lyžiarskych strediskách Čingov - Ďurkovec a Rittenberg - Spišská Nová Ves.

Ubytovanie JG Greš Vám poskytuje celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 10 osôb. Príjemný pobyt u nás strávia jednotlivci, páriky, rodinky s deťmi i väčšia skupinka priateľov.

Prízemie ubytovania tvoria dve 2-lôžkové izby s televízorom. Každá izba navyše disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Spoločná kuchynka pre hostí týchto dvoch izieb je vybavená elektrickou platničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a jednoduchým jedálenským sedením.

Navyše sme pre Vás pripravili jeden dvojpodlažný apartmán so samostatným vchodom. V apartmáne využijete kompletne zariadenú kuchynku, jednu 2-lôžkovú spálňu s prístelkou na rozťahovacom gauči a jednu 3-lôžkovú spálňu. Súčasťou apartmánu je taktiež televízor a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V celom ubytovaní je Vám k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet. V prípade potreby Vám zapožičiame aj detskú postieľku, ktorá je v cene ubytovania. Spoločné chvíle strávite v altánku s pohodlným exteriérový posedením, záhradnou hojdačkou a možnosťou grilovania na záhradnom grile. Tí najmenší sa potešia najmä hojdačkám a trampolíne.

Strávte Vašu dovolenku v našom Ubytovaní JG Greš a prežite tak pokojné voľné chvíle. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami.