Deti do 5 rokov zadarmo!

Ubytovanie Iveta je situované priamo v obci Podhájska, neďaleko známeho Termálneho kúpaliska Podhájska.

Príjemné juhoslovenské podnebie láka počas celého roka veľký počet návštevníkov, ktorí sa rozhodli relaxovať a zároveň sa zabaviť v Termálnom kúpalisku Podhájska. Tu si užijú voľné chvíle malí i veľkí v exteriérových aj interiérových bazénoch, wellness centre a na viacerých športových i detských ihriskách. Pokiaľ zatúžite spraviť si výlet do okolia, navštívte Arborétum Mlyňany so zaujímavými druhmi rastlín alebo romantický Kaštieľ v Topoľčiankách.

Ponúkame Vám celoročne dostupné ubytovanie v štúdiách a apartmánoch s celkovou kapacitou pre 15 hostí. K dispozícii sú Vám:
- dve 2-lôžkové štúdiá s manželskou posteľou, každé s vlastnou terasou na prízemí,
- jedno 2-lôžkové štúdio s manželskou posteľou, prístelkou pre 1 osobu na rozťahovacom gauči a spoločnou terasou na poschodí,
- jeden 2-lôžkový apartmán s manželskou posteľou, prístelkou pre 2 osoby na rozťahovacom gauči a spoločnou terasou na poschodí,
- jeden 4-lôžkový apartmán s manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami a spoločnou terasou na poschodí.

Každé štúdio i apartmán sú vybavené televízorom, vlastnou kuchyňou s elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou, niektoré aj s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou. V každej ubytovacej jednotke sme pre Vás pripravili kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou, kúpeľňa najväčšieho apartmánu je dovybavená vaňou. V apartmánoch je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vaše autá si zaparkujete priamo na oplotenom pozemku pri apartmánovom dome. V blízkosti od ubytovania je situovaná reštaurácia, potraviny, zastávka autobusu a navyše aj letné kino. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Ubytovaní Iveta.