Ubytovanie+Tatralandia od 29.3

Ubytovanie IVA je situované v príjemnej pokojnej lokalite mestskej časti Liptovského Mikuláša - Demänová, na ceste do najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry. Ideálna poloha ubytovania v obklopení krásnej prírody Nízkych Tatier ako aj v blízkosti všetkých vyhľadávaných atrakcií Liptova je zárukou skvelej dovolenky plnej nie len relaxu a pokoja ale aj aktívneho oddychu a športového vyžitia. Okrem podnikania množstva turistických prechádzok a horských tras nádhernou okolitou prírodou si Vašu dovolenku u nás môžete spríjemniť cykloturistikou, relaxáciou v termálnych bazénoch kúpaliska v Liptovskom Jáne či v areáli blízkeho vodného sveta Tatralandia. Veľmi blízko to rovnako budete mať k známym demänovským jaskyniam a k nádrži Liptovská Mara, kde si môžete vychutnať plavbu loďou, rybolov, člnkovanie a mnoho iných vodných športov. V zimnom období si skvele zalyžujete v blízkom lyžiarskom stredisku Ski Žiarce - Pavčina Lehota, resp. v špičkovom lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry.

Celoročne Vám ponúkame pohodlné ubytovanie v príjemne zariadenom samostatnom rekreačnom domčeku, ktorý je prispôsobený pre komfortné ubytovanie 7 hostí. Poschodie domu je tvorené spálňovou časťou. Pripravené sú tu pre Vás tri spálne - dve dvojlôžkové izby a jedna trojlôžková izba, pri ktorých nechýba kúpeľňa s vaňou a toaletou. Na prízemí objektu je Vám k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom a rádiom, ktorá je zároveň prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Nechýba tu ani ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a miestnosť pre úschovu lyží, bicyklov a iného športového vybavenia. Samozrejmosťou ubytovania je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia aj pri vonkajšom posedení s možnosťou opekania, grilovania a varenia kotlíkového gulášu. Ubytovanie je veľmi vhodné pre rodiny s deťmi, pre ktoré je tu pripravená taktiež záhradná hojdačka a detské pieskovisko. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.