Komfortné ubytovanie v krásnom prostredí

Ubytovanie Hugo - Alžbetka je situované v krásnom pokojnom prostredí na samote medzi malebnými obcami Mengusovce a Štôla, nachádzajúcimi sa v obklopení nádhernej prírody Vysokých Tatier.

Vďaka výbornej polohe ubytovania v dokonale tichej lokalite v blízkosti lesa si tu na svoje prídu všetci milovníci pokoja, relaxu, ale aj príjemných romantických prechádzok a hubárčenia. Počas celého Vášho pobytu si tu navyše budete môcť vychutnávať krásny výhľad na Vysoké Tatry, ako aj bohaté možnosti vysokohorskej turistiky a cyklistiky. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj návštevou blízkych tatranských stredísk (ako napr. Štrbské Pleso a Starý Smokovec), skvelým relaxom v termálnych bazénoch obľúbeného aquaparku AquaCity Poprad a aquaparku Tatralandia, či oddychom na kúpaliskách vo Vrbove a v Gánovciach. V zimnom období si tu prídu na svoje všetci milovníci zimných športov, ktorým sú k dispozícii upravené lyžiarske svahy viacerých okolitých lyžiarskych stredísk (PARK SNOW Štrbské Pleso, Lopušná dolina, Snowpark Lučivná).

Počas celého roka Vám ponúkame príjemné ubytovanie v komfortne zariadenom rodinnom dome, s celkovou kapacitou pre 7 osôb. K dispozícii je Vám tu priestranný apartmán, umiestnený na poschodí domu, ktorý je vhodný pre ubytovanie 6 až 7 osôb. Spodná časť je zriedkavo obývaná majiteľmi domu.

Apartmán na poschodí domu je tvorený dvomi útulnými 3-lôžkovými spálňami a príjemnou obývacou miestnosťou s televízorom a pohodlným gaučovým posedením (s možnosťou využitia jednej prístelky), ktorá je zároveň prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou. Na prípravu vlastného stravovania môžete v kuchyni využívať plynový sporák, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mraziacim boxom, kávovar, hriankovač, toaster a všetok potrebný riad. Z obývacej miestnosti sa zároveň vychádza na balkón s krásnym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier. Samozrejmosťou apartmánu je rovnako vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia taktiež vo vonkajšej časti ubytovania s veľkým dvorom, kde nechýba ohnisko a prenosný gril, ktoré sú Vám plne k dispozícii. Pre Vaše ratolesti je tu pripravené detské ihrisko s pieskoviskom, šmýkačkou, dvomi hojdačkami a detským bazénikom. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vás.