Ubytovanie pri potoku, pod lesom.

Ubytovanie Harmanec je situované v pokojnej časti obce Harmanec, neďaleko Banskej Bystrice. Nájdete nás za miestnou telocvičňou, pri potôčiku a zároveň priamo pod lesom.

Či už k nám zavítate v lete alebo v zime, možností na trávenie voľných chvíľ v Harmanci a jeho okolí je neúrekom. Pri Harmanci máte možnosť navštíviť Harmaneckú jaskyňu, ku ktorej Vás privedie lesný turistický chodník. Zaujímavý je tiež výlet do baníckej obce Špania dolina ako aj mesta Banská Bystrica s nádherným námestím a Múzeom SNP. V lete sa tu ochladíte vo vodách plážového kúpaliska Aqualand Banská Bystrica. Zima býva v našej lokalite priaznivá, zalyžujete si na svahoch lyžiarskych stredísk Šachtičky, Ski Králiky, Ski Centrum Tajov, Ski Centrum Kordíky a Park Snow Donovaly.

Našim hosťom ponúkame celoročné ubytovanie s kapacitou až pre 12 osôb. K dispozícii je Vám päť izieb v týchto variantoch:
- jedna 1-lôžková izba,
- dve 2-lôžkové izby,
- jedna 3-lôžková izba rodinného typu s 1-lôžkovou a 2-lôžkovou spálňou,
- jedna 4-lôžková izba rodinného typu s dvomi 2-lôžkovými spálňami.

Všetky izby sú vybavené televízorom s káblovým príjmom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade záujmu je možné využiť detskú postieľku a v rodinných izbách ubytovať aj dve nezávislé skupinky osôb. Pre hostí je na spoločnej chodbe k dispozícii chladnička, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Hostia nášho ubytovania môžu tráviť voľný čas hrou stolného futbalu, biliardu, šípok alebo si posedieť v pohostinstve na prízemí objektu. Po dohode Vám radi pripravíme aj raňajky. Príjemne si u nás posedíte na terase s možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu a to priamo pri potoku. Pár metrov od ubytovania sa Vaše deti vyhrajú na detskom ihrisku. V prípade potreby si Vaše lyže či bicykle odložíte v priestoroch na to určených a Vaše autá zaparkujete pri ubytovaní.

Ubytovanie je vhodné najmä pre rodiny s deťmi, jednotlivcov, páriky i skupinky nadšencov turistiky a iného aktívneho oddychu. Tešíme sa na Vašu návštevu!